Дорогі ветерани! Шановна громадо!

Щиро вітаю вас з 72-ю річницею визволення України від фашистських загарбників!

Минають роки, змінюються покоління, але ми завжди з великою повагою та вдячністю згадуємо  ветеранів, учасників Другої світової війни, партизанів, які героїчними зусиллями вибороли такий довгоочікуваний мир на українській землі та підняли її з руїн, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним.

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

 На жаль, на незалежність України сьогодні знову посягають. Зіштовхнувшись із зовнішньою агресією ми ще більше цінуємо безсмертний подвиг тих, хто виборював мир більш ніж 70 років тому.

Шановні ветерани! Від імені усіх жителів району дякую вам усім за героїчну боротьбу з ворогом на фронтах, на окупованій території, за працю в тилу, за неоціненний внесок в спільну перемогу над фашизмом. Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних!

 

З повагою, голова районної ради              Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація