З Днем підприємця!

Шановні підприємці!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем підприємця!

 

 Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається  День підприємця. Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють у розвитку економіки підприємництво і приватна ініціатива.

Розвиток підприємництва в значній мірі забезпечує збільшення надходження до державної скарбниці, що дає  можливість вирішувати ряд актуальних соціально-економічних питань, створювати робочі місця.

 У день вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у вашому бізнесі. Нехай доля завжди посміхається вам, а партнери ніколи не підводять. Бажаю вам завжди знаходитись у потоці рівномірного і головне поступового зростання обсягів виробництва та реалізації товарів та послуг, а також постійного збільшення надходжень та прибутків.

Сподівась, що плідне співробітництво з громадою служитиме поліпшенню інфраструктури району та  підвищенню добробуту його жителів.

Сердечно бажаю вам, щоб кожна започаткована справа була вдалою і успішною.  Миру, щастя, здоров’я та благополуччя вам і вашим родинам!

 

 

З повагою, голова районної ради                                                                   Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація