З Днем захисника України!

Дорогі краяни!

14 жовтня – дуже символічна дата в історії нашої держави. У цей день в Україні відзначають світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Ці три свята тісно поєднуються між собою, адже з давніх часів Пресвята Богородиця боронила наш народ, козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

Сила та міць України - у єдності армії та народу. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Тому 14 жовтня – це свято сильної статі – чоловіків, які захищають спокій наших домівок, лицарів, здатних завжди підставити своє сильне плече.

У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах ЗСУ, Національної гвардії України, добровольчих батальйонах служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави, відстоюють суверенітет України у війні з російським агресором.

Тож вітаю Вас, наші дорогі захисники, зі справжнім чоловічим святом, яке уособлює героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної України!

Від щирого серця бажаю Вам незламної волі, миру та спокою у душі і серці, козацького здоров’я, звершення всіх Ваших мрій і побажань, високих досягнень в будь-яких справах, радості і добра!

 

З повагою, голова районної ради                 Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація