Відбулася зустріч очільників району та міста з родинами загиблих учасників АТО

   21 листопада у День Гідності та Свободи відбулася зустріч народного депутата України Петра Юрчишина, голови районної ради Віктора Слободянюка, міського голови Олександра Пузиря з родинами учасників антитерористичної операції, які загинули під час її проведення.

   Події, які відбуваються на Сході України торкнулися багатьох сімей, що проживають в нашому районі, адже багато героїв несуть військову службу в зоні АТО. Не обійшлося, на жаль, і без втрат.

   На зустрічі представники влади мали можливість поспілкуватися з даною категорією козятинчан та обговорити проблемні питання, які потребують відповідного реагування. Проблема соціального захисту учасників АТО, та їхніх родин на сьогодні є одним з найбільш пріоритетних. Тому бговорювалася можливість забезпечення кожного учасника антитерористичної операції земельними ділянками під житлове будівництво. Було прийнято рішення про створенняєдиних по місту та району баз обліку учасників АТО з метою повномасштабного забезпечення осіб даної категорії необхідними земельними ділянками. Також присутніми було піднято питання про необхідність будівництва житла для військовослужбовців.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація