11 липня стартувала вступна кампанія до ВНЗ

З 11 липня абітурієнти мають можливість в електронному варіанті подати документи на вступ до вищих навчальних закладів України.

Подати заяву можна за посиланням: http://ez.osvitavsim.org.ua/

Важливо зазначити, що в перший та останній день подачі документів доступ на сайт може бути обмежений, оскільки саме в цей час навантаження на систему буває найбільше.

ДП «Інфоресурс», що забезпечує роботу електронної системи подачі заяв, розробило покрокову інструкцію, що допоможе абітурієнту краще розібратися у роботі системи та без проблем подати свої заяви.

Нагадуємо, що в цьому році системою «Подання заяв в електронній формі» зможуть скористатися у повній мірі тільки вступники, які мають атестат про повну загальну середню освіту та сертифікат ЗНО 2016 року і бажають вступити на денну форму навчання за ступенями молодший бакалавр, бакалавр (магістр і спеціаліст медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань).

Кожен абітурієнт в 2016 році зможе подати 15 заяв на 5 різних спеціальностей у будь-який університет за власним вибором. Також в цьому році, як і в минулому, діятиме система «пріоритетності». За цією системою абітурієнт повинен проранжувати усі свої заяви, незалежно від того, в які університети він подає документи, від одного до п’ятнадцяти, де 1 – це найвищий пріоритет заяви, а 15 – найменший пріоритет.

Завдяки цьому ранжуванню електронна система буде знати, за якою логікою зараховувати абітурієнта. Спочатку система перевірятиме, чи проходить абітурієнт на бюджет за заявою його першого пріоритету, якщо абітурієнт не проходить, система автоматично переходитиме до перевірки за другим пріоритетом і так далі.

Докладніше про систему подачі заяв та механізм виставлення пріоритетності за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=erYj8n39a8A&ab_channel=МОНУКРАЇНИ

 

 

За інформацією департаменту інформаційної діяльності та зв'язків з громадськістю ОДА

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація