16 грудня відбудеться 9 сесія районної ради

Районна рада доводить до відома депутатів районної ради і населення, що16 грудня 2016 року о 10 годині  в  сесійній  залі  районної  ради відбудеться 9 сесія районної ради.

 

 На розгляд  пленарного засідання сесії виносяться наступні питання:

1.      Про хід виконання стратегії  розвитку Козятинського району до 2020 року.

2.    Звіт голови районної ради про діяльність з листопада 2015 року по листопад 2016 року.

3.    Звіт голови районної державної адміністрації про виконання  повноважень, делегованих райдержадміністрації районною радою.

4.    Звіти голів постійних депутатських комісій про свою діяльність.

5.    Про підсумки виконання програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом в Збройних Силах України в Козятинському районі на період з 2011 року по 2016 рік.

6.    Про підсумки виконання районної програми «Шкільний автобус» на 2012-2016 роки.

7.    Про підсумки виконання комплексної  програми підтримки учасників АТО та членів їх сімей – мешканців Козятинського району на 2015-2016 роки та затвердження комплексної програми підтримки учасників АТО та членів їх сімей – мешканців Козятинського району на 2017 рік.

8.     Про підсумки виконання районної програми «Інформаційно-аналітична система «Місцеві бюджети на 2015-2016 роки».

9.     Про підсумки виконання районної Програми організаційного забезпечення діяльності та удосконалення казначейського обслуговування місцевих бюджетів на 2015-2016 роки.

10.  Про внесення змін до Комплексної обронно-правоохоронної програми Козятинського району на 2016-2020 роки «Безпечна Козятинщина – взаємна відповідальність влади та громад».

11. Про  внесення змін до Комплексної програми соціального захисту  населення Козятинського району на 2016 рік.

12. Про внесення змін до програми енергозбереження та скорочення споживання природного газу в закладах бюджетної сфери Козятинського району на 2016 рік.

13. Про внесення змін до комплексної програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Козятинського району на 2016 – 2020 роки.

14. Про районну програму забезпечення поінформованості населення,  розвитку та фінансової  підтримки Редакції районного радіомовлення "Промінь"  на 2017–2018 роки.

15. Про внесення змін до районної програми розроблення та оновлення містобудівної документації населених пунктів Козятинського району на період з 2013 по 2018 роки.

16. Про передачу у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області музею М.С.Грушевського в                       с. Сестринівка Козятинського району.

17. Про внесення змін до Положення комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування(надання соціальних послуг) Козятинського районуВінницької області» Козятинської районної ради.

18. Про створення медико–соціального відділення для постійного або тимчасового проживання та медичного обслуговування територіального центру соціального обслуговування с. Махнівка.

19. Про створення медико–соціального відділення для постійного або тимчасового проживання та медичного обслуговування територіального центру соціального обслуговування с. Самгородок.

20. Продиректора комунального закладу «Козятинська централізована бібліотечна система».

21. Про директора комунального закладу «Козятинський районний Будинок культури».

22. Про затвердження структури комунального підприємства «Козятинська районна аптека Козятинської районної ради».

23. Про надання дозволу на введення  штатних одиниць в навчальних закладах району.

24. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.

25. Про   затвердження розпоряджень голови районної ради.

26. Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення фермерського господарства, що розташована  на  території Вовчинецької сільської ради.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду на території Махнівської сільської ради.

 

 

  На сесію запрошено: голову районної державної адміністрації та його заступників, начальників управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільських та селищних голів, депутатів обласної ради,першого заступника керівника Калинівської місцевої прокуратури Вінницької області,керівників правоохоронних органів, керівників підприємств, установ та організацій району, начальника відокремленого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень, представників засобів масової інформації,громадських організацій.

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація