17 вересня в Україні відзначається День працівників цивільного захисту (День рятівника)

День рятівника відзначається щорічно 17 вересня, адже саме в цей день православна церква вшановує Пресвяту Богородицю Неопалима Купина. Цей чудотворний образ, як і рятувальники, захищає людей від пожеж та іншого лиха й допомагає їм у тяжку хвилину.

Оберігати державу та її громадян від пожеж і надзвичайних ситуацій завжди було благородною справою. Тож, беручи до уваги значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справі ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, захисту життя і здоров'я людей, Указом Президента України від 12.09.2008 встановлено свято - День рятівника.

Державна служба з надзвичайних ситуацій України недаремно має гасло "Запобігти. Врятувати. Допомогти". Воно відображає нелегкі будні рятувальників. Попередження та ліквідація пожеж, різного роду аварій і катастроф, стихійного лиха, знешкодження боєприпасів, рятування людей на воді, під час дорожньо-транспортних пригод - ось далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби цивільного захисту – служби 101.

Співробітники ДСНС України беруть участь у наданні допомоги громадянам, ліквідації надзвичайних ситуацій, наслідків від них.

Протягом 2016 року на території м. Козятин та Козятинського району виникло 120 пожеж, що на 23 більше ніж в 2015 році, якими нанесений збиток 4 000 096 гривень.

На пожежах травмовано – 1 людину, пошкоджено, знищено будівель та споруд – 37,  пошкоджено, знищено автотракторної техніки – 5.

За 2016 рік ДПРЧ-11 м. Козятина  здійснено 331 виїзди, з них:

- на гасіння пожеж – 120

- хибні  виклики – 7

- на проведення аварійно-рятувальних робіт – 14

- на допомогу населенню та іншим службам – 10

- проведення занять – 64

- інші виїзди – 116

Особовим складом ДПРЧ-11 м. Козятина врятовано 38 будівель та споруд, 6 одиниць автотракторної техніки та майна на біль ніж 11 500 000 грн.

З метою забезпечення оперативного та своєчасного реагування на надзвичайні ситуації та події в м. Козятині та Козятинському районі, завдяки розумінню важливості захисту населення та територій від надзвичайний ситуацій та подій, в 2016 році,  Козятинською міською радою та Козятинською районною радою, ДПРЧ-11 м. Козятина, забезпечено сучасним аварійно-рятувальним інструментом, паливо-мастильними матеріалами, спеціальним одягом, робочим одягом, запасними частинами для ремонту пожежної техніки та ін. необхідних для ліквідації надзвичайних ситуацій, виконання аварійно-рятувальних робіт.

Нехай на терені мужньої професії Вас не залишає лицарський дух людяності і впевненості у своїх силах і завжди оберігає Вас образ Пресвятої Богородиці Неопалимої Купини, яка є покровителем пожежників та рятувальників і надає допомогу всім, хто потрапив у біду.
Щастя та добра вам і вашим сім’ям!

        

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація