70-річний ювілей відзначив Юрій Кирилович Аліфіренко – один з найактивніших членів Козятинського РГО «Союз Чорнобиль України»

12 вересня зустрів свій 70-літній ювілей учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1-ї категорії, заступник голови Козятинського РГО «Союз Чорнобиль України» Юрій Кирилович Аліфіренко.

Приїхали привітати ювіляра з поважною датою в цей святковий день заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та голова Козятинського РГО«Союз Чорнобиль України»Юрій Городченко. Гості  бажали іменнику здоров’я, активного довголіття, мирного неба, благополуччя, а також вручили вітальну адресу від народного депутата України Петра Юрчишина, Подяку Верховної Ради України, Почесну Грамоту Козятинської районної ради та грошову винагороду за активну громадянську позицію, самовідданість, відповідальне ставлення до своїх обов’язків у відстоюванні інтересів та прав громадян, які постраждали від Чорнобильської катастрофи та з нагоди 70-річного ювілею з Дня народження.

 

Юрій Кирилович в серпні 1986 року був мобілізований по повістці Козятинського РВК на ліквідацію аварії на ЧАЕС. Пробув там 111 днів, з них 38 безпосередньо в м. Припять та на самій станції. За часів СССР  нагороджений медалями за мужність і самовіддачу при ліквідації аварії на ЧАЕС, нагороджений  грамотами і подяками Вінницької ОДА, обласної Ради, Козятинської райдержадміністрації та районної ради. В 2012 році був занесений на районну Дошку пошани. На даний час продовжує займатись активною громадською діяльністю в ГО «Союз Чорнобиль України».

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація