Архієпископ Михаїл звершив чин заснування храму на честь Введення в храм Пресвятої Богородиці с.Марківці Козятинського благочиння

16 червня 2016 року Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, прибув з архіпастирським візитом до села Марківці Козятинського благочиння, де звершив чин заснування храму на честь Введення в храм Пресвятої Богородиці.

На початку цього року мешканці села Марківці виявили бажання належати до УПЦ КП та зареєстрували релігійну громаду на честь Введення в храм Пресвятої Богородиці. І через невеликий проміжок часу розпочали будівництво храму, тому, як належить за чином Православної Церкви, громада запросила свого архіпастиря закласти наріжний камінь та пам’ятну капсулу і благословити цю богоугодну справу.
Владику зустріли і привітали віруючі, піднісши за традицією коровай і квіти.
Благочинний Козятинського району прот.Роман Масира, подаючи хрест, запросив владику звершити чин заснування храму.
Під час богослужіння разом з віруючими молився і головний меценат будівництва – голова Козятинської райради Слободянюк Віктор Миколайович.
Архієпископ Михаїл разом з Слободянюком В.М. заклали краєугольний камінь та пам’ятну капсулу з текстом про подію заснування храму.

                                                       
Після відпусту владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом.
Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
Владиці співслужили секретар Вінницької єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Козятинського району прот.Роман Масира та духовенство благочиння.

                                              

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація