До Дня Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи – свято, встановлене Указом Президента України 2014 року «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…». 

Події двох майданів в Україні об’єднали весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, досягнення гідного рівня життя й праці.

21 листопада в актовому залі райдержадміністрації  відбулись урочисті заходи до Дня Гідності та Свободи, участь в яких взяли заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров.

                                                         

Учасники зібрання  хвилиною мовчання вшанували невмирущу пам’ять про загиблих героїв Небесної Сотні та усіх, хто загинув в результаті бойових дій на Сході України.

На заході була присутня родина Леоніда Леонтюка, який від отриманих поранень під селищем Кримське, помер 15 липня у Харківському військовому шпиталі.

                                                          

Відповідно до Указу Президента України № 476/2016 орденом «За мужність» ІІІ ступеню посмертно нагороджено Леонтюка Леоніда Вікторовича «За мужність, самовідданість та героїзм під час захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України в ході проведення антитерористичної операції на сході». Нагороду родині Героя вручали Анатолій Задорожнюк, Сергій Прохоров та начальник відділення офіцерів запасу та кадрів Козятинського районного військового комісаріату Євгеній Кубашевський.

                                                           

                                                             

                                                           

У  виконанні аматорів району пролунали патріотичні музичні композиції. 

                                                           

                                                           

                                                           

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація