Голова районної ради Віктор Слободянюк очолив районну федерацію футболу

Таке рішення майже одноголосно затвердили учасники звітно-виборної конференції футбольної спілки Козятинщини, що відбулась у вівторок, 21 червня.

На зібранні окрім представників спортивної громадськості району (спортивні інструктори та делегати-активісти територіальних громад, тренери районної ДЮСШ, вчителі фізкультури) були присутніми і депутати районної та міської рад, керівники структурних підрозділів міської ради та райдержадміністрації по спорту та фізичній культурі. Окремими запрошеними на важливий для районної федерації футболу захід стали виконавчий директор Вінницької спортивної громадської організації «Обласна федерація футболу» Михайло Прозоровський та заступник голови Вінницької спортивної громадської організації «Обласна федерація футболу» Ігор Павленко.

На порядок денний було винесено ряд важливих для життєдіяльності організації питань. І найголовніші серед них – звіт про роботу голови федерації у попередній звітний період та обрання нового очільника організації.

На жаль, чільний до кінця 2015 року голова федерації – Микола Бабур – на зібрання не з’явився. Певно, соромно було подивитися в очі колегам, адже звітувати за звітний період (2011-2015 роки) про неіснуючі успіхи у справі розвитку цього виду спорту у районі і, натомість, про багаточисельні промахи у організаційній роботі не зміг.

                                                                           

З цього приводу із різкою критикою роботи, а, вірніше, бездіяльності керівника районної федерації футболу Миколи Бабура виступив завідувач сектору молоді та спорту Козятинської райдержадміністрації Валерій Швець і запропонував визнати роботу ГО «Козятинська районна федерація футболу» у звітному періоді 2011-2015 років «незадовільною». Учасники зібрання пропозицію Валерія Станіславовича підтримали.

Таку ж єдність думок присутні на конференції продемонстрували і під час голосування за кандидатуру нового очільника районної федерації футболу. Шістнадцятьма голосами «за» (із 17 присутніх) було підтримано на цю посаду кандидатуру голови Козятинської районної ради Віктора Слободянюка. Віктор Миколайович подякував за висловлену у такий спосіб довіру та запевнив, що докладе максимум зусиль з організації та проведення ряду заходів щодо розвитку дитячого, жіночого та дорослого футболу Козятинщини, окресливши при цьому основні напрямки роботи Козятинської районної федерації футболу.

Також було обрано трьох заступників голови ГО: представника Козятинської міської територіальної громади – депутата міської ради, начальника відділу фізичної культури та спорту Козятинської міської ради Павла Луцюка та двох представників сільських та селищних територіальних громад Козятинщини - Анатолія Кузьміна, головного тренера футбольного клубу «Колос» (с. Махнівка), і Петра Міськова, інструктора з фізичної культури Переможнянської сільської ради.

У продовження плідного засідання було обрано кількісний та персональний склад Виконавчого комітету, до складу якого увійшли 11 чоловік. Обрано голів контрольно-дисциплінарного, апеляційного комітетів та ревізійної комісії ГО «Козятинська районна федерація футболу», а також керівників комітетів районної федерації: з питань стадіонів, з питань проведення змагань, арбітрів, дитячо-юнацького футболу, жіночого футболу, ветеранського футболу.

                                                                        

Результативна робота звітно-виборної конференції ознаменувала новий, сподіваємось, потужний етап у розвиткові ГО «Козятинська районна федерація футболу». Бажаємо усім новообраним посадовцям організації успіху та реалізації всіх планів і проектів.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація