Голова районної ради взяв участь у сході громадян села Махнівка

4 квітня 2017 року в с. Махнівка проведено збори громадян, в яких прийняв участь голова районної ради Віктор Слободнюк.

Розпочався схід звітом сільського голови Павла Кузьмінського про діяльність на посаді у 2016 році. Він прозвітував про роботу сільської ради, виконкому, депутатського корпусу,показники дохідної та видаткової частини місцевого бюджету, про соціально-економічний розвиток населеного пункту.

Протягом року проведено роботи по ремонту сільських доріг, благоустрою, реконструкції водопровідної мережі у с. Махнівка, здійснювались видатки на соціальний захист, охорону здоров’я, освіту (надання матеріальної допомоги учасникам АТО та їх родинам, пільговий проїзд). Надавалась підтримка діяльності чоловічих та жіночих футбольних команд, шахістів, місцевих вокальних гуртів. Озвучено заплановані роботи у населених пунктах цього року – облаштування вуличного освітлення, поточний ремонт доріг, будівництво водогону в с. Медведівка, реконструкція водонапірної мережі в с. Мшанець, виготовлення генеральних планів тощо.

                                                                     

Зі звітом про свою роботу виступив депутат районної ради та завідуючий медико-соціальним відділенням у с. Махнівка Дмитро Шкрябій, який поінформував присутніх про роботу закладу та повідомив, що з 1 лютого 2017 року вже проліковано 105 чоловік. Також Дмитро Геннадійович торкнувся теми діяльності інтернет-порталу та газети «РІА Козятин», які у своїх публікаціях перекручують факти та озвучив текст депутатського звернення до правоохоронних органів щодо даного видання, яке було підтримано депутатами районної ради на засіданні 12 сесії.

                                                                           

 Житель села Олег Фют висловив обурення діяльністю газети «РІА Козятин», зазначивши, що журналісти допускають у своїх публікаціях подачу необ’єктивної та недостовірної інформації, викривлення фактів та вживають нецензурні слова.

Про свою роботу прозвітував дільничний інспектор поліції Іван Антонюк, який враховуючи статистику здійснення злочинів, закликав громадян бути уважними та у разі виявлення підозрілих осіб, терміново повідомляти правоохоронні органи. З метою зменшення рівня злочинності створено групи швидкого реагування, які оперативно виїжджають на виклик. Жителі територіальної громади висловили побажання, щоб  дільничний брав участь у засіданнях виконавчого комітету.

                                                                          

Голова районної ради Віктор Слободянюк дав відповідь на численні запитання, які цікавили присутніх на сході села, розкрив пріоритетні напрямки роботи на найближчу перспективу. Віктор Миколайович поінформував громадян про зміну майнового комплексу ЦРЛ, зазначив, що на розвиток лікарні з районного бюджету виділено 5 млн грн. За словами голови районної ради гостро стоїть кадрове питання в первинній медицині – вільними залишаються 18 вакансій медичних працівників. Тож з метою залучення молодих фахівців до роботи в галузі, в Козятинському районі діє програма місцевих стимулів для медичних працівників, яка передбачає направлення сільської молоді за результатами конкурсного відбору за кошти районного бюджету у вищі медичні заклади для отримання лікарських спеціальностей.

                                       

В. Слободянюк підняв питання будівництва в с. Махнівка будинку культури, яке планується здійснити за рахунок коштів районного та сільського  бюджету, співфінансування сільгоспвиробників.

                                                                  

Віктор Миколайович поінформував громаду про те, що в районі продовжує діяти програма допомоги учасникам АТО та членам їх родин, в рамках якої в минулому році було виділено близько 600 тис. грн. Також нещодавно була прийнята програма дороговартісного лікування «Надія».

Обговорено питання необхідності будівництва автобусної зупинки, незадовільного стану електроопор, оренди ставу «Новий», ремонту відділення «Ощадбанк».

У сході села взяли участь представники управлінь та районних служб, які надали вичерпні відповіді на запитання, що хвилювали громаду.

На завершення голова ради Віктор Слободянюк наголосив на тому, що озвучені проблемні питання взяті на контроль та будуть вирішуватися спільними зусиллями районного керівництва та виконавчого комітету сільської ради.

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація