Голова районної ради взяв участь в апаратній нараді

13 березня за участю голови районної ради Віктора Слободянюка відбулася щотижнева апаратна нарада, яку провів голова районної державної адміністрації Олег Оркуша.

На нараді було заслухано керівників структурних підрозділів про роботу за минулий тиждень та виконання доручень попередньої наради.

Серед нагальних питань – забезпечення за рахунок місцевих бюджетів харчування школярів молодших класів. 32 сільські та селищні ради подбали про своїх маленьких мешканців, але, на жаль, в Козятинській та Кордишівській сільських радах питання не вирішується.

Начальник Хмільницької станції екстреної швидкої допомоги Інна Брацлавська та заступник головного лікаря ЦПМСД Валентина Лобченко підняли питання нестачі медичних працівників у Козятинському районі. Кваліфікованих лікарів потрібно заохочувати, щоб залишалися працювати в сільській місцевості, забезпечувати житлом. І, як зазначали керівники району, для цього необхідно повною мірою залучати наявні ресурси.

Головний лікар ЦРЛ Олександр Кравчук проінформував про роботу закладу.У лікарні продовжується заміна вікон,ремонтні роботи відбуваються в хірургічному відділенні, а з квітня розпочнуться в пологовому відділенні.

Слідчий Козятинського відділення поліції Денис Ямпольський зазначив, що протягом минулого тижня працівниками місцевої поліції складено 93 адмінпротоколи. Незважаючи на попередження, які публікуються в ЗМІ, четверо жителів району були ошукані шахраями.Представникам поліції доручено звернути увагу на стихійні ринки в м. Козятин, які ускладнюють роботу «швидкої».

Начальник відділу культури Володимир Воронов розповів про плани щодо проведення Всесвітнього Дня поезії та хореографічного фестивалю.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація