Грамотами відзначили кращих працівників Козятинського відділення поліції

4 серпня у Козятинському відділенні поліції відбулось урочисте зібрання з нагоди Дня Національної поліції, на яке завітали представники районної влади  - заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, а також помічник народного депутата України Петра Юрчишина Лілія Крилова.

Начальник Козятинського відділення поліції Олег Швець зачитав колективу вітання від начальника ГУ НП у Вінницькій області Юрія Педоса та побажав здоров’я, сімейного тепла і благополуччя, витримки, спокійної служби та щирої поваги  від людей, а також вручив квіти представницям прекрасної статі, які служать у поліції. 

Заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк привітав працівників поліції зі святом, висловивши переконання, що правоохоронці й надалі демонструватимуть приклад чесності та справедливості у своїй щоденній праці, спрямованій на служіння українському народу. Побажав міцного здоров’я, особистого щастя, достатку, злагоди у родинах та успіхів у роботі.

З вітальним словом виступив також голова ради ветеранів-пенсіонерів Козятинського відділення поліції Віктор Щаблевський.

За зразкове виконання службових обов’язків, високий професійний рівень та з нагоди свята кращих працівників поліції нагороджено грамотами Верховної Ради України, Козятинської районної ради та адміністрації, грошовими винагородами.

                                                    

                                                    

                                                    

                                                    

                                                   

                                                   

                                                   

                                                                   

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація