Команда Козятинського району виборола золото у обласних літніх сільських спортивних іграх Вінниччини

Найкращі спортсмени Козятинського району взяли участь у змаганнях обласних літніх сільських спортивних ігор Вінниччини серед команд сільських та селищних територіальних громад і здобули перше загальнокомандне місце.

Двадцять чотири райони області відрядили своїх спортсменів для участі у фінальних змаганнях, які проводились під патронатом голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія. У рамках проведення Обласних літніх сільських спортивних ігор 2017 р. та з нагоди 67-ї річниці утворення фізкультурно-спортивного товариства «Колос»,голова Вінницької обласної організації Сергій Татусяк, за дорученням ЦР ВФСТ «Колос», урочисто привітав ветеранів Товариства, вручив Подяки та грошові винагороди за відданість справі, значний особистий внесок в розбудову фізкультурно- спортивного руху на Вінниччині.

Команда Козятинського району виступала у шести заключних видах програми. Першими взяли старт легкоатлети, які, як виявилось, задали переможного темпу для інших учасників козятинської команди. Так Христина Коломієць (Верболози) та Варвара Франчук (Пляхова) здобули перемогу на дистанції 1000 м серед жінок віком до 35 років і старші 35 років. Вагомий внесок до переможного командного результату на дистанції 2 км зробили Анатолій Волинець (учасник АТО, Білопілля) та Андрій Мар’янчик (Білопілля).

У змаганнях з армспорту вдало виступили Олег Розбіцький (1 місце, Вівсяники), Людмила Слончинська (3 місце, Білопілля) та Микола Присяжнюк (Самгородок), що забезпечило 5 командне місце.

Порадували гарними результатами гирьовики: Олег Савчук (2 місце, Пляхова), Богдан Любар (3 місце, Пляхова), Андрій Хрищенюк (Самгородок), Юрій Мар’янчик (Білопілля). У підсумку 4 місце у командному заліку.

                                                        

На досить високому професійному рівні виступили тенісисти. Так не було рівних Олені Кузнець та Івану Поберію (Сестринівка), які на змаганнях з настільного тенісу не залишили суперникам жодного шансу на перемогу. До переможного результату команду готував тренер Дмитро Демчук.

У змаганнях з шашок за козятинську команду виступали Ярмошевич Ігор та Ярмошевич Олена (Непедівка). Олена дебютувала на цих змаганнях і разом із батьком посіла 11 командне місце. Зважаючи на велику кількість кваліфікованих гравців, виступ наших шашкістів можна назвати вдалим.

Спортивну програму обласних ігор завершували змагання з перетягування канату. Це видовищний вид завжди був окрасою спортивної чоловічої боротьби. Козятинська команда успішно подолала груповий раунд змагань і здолала команди Гайсина, Немирова та Могилів-Подільського. У фінальній частині суперниками козятинських богатирів стали команди Жмеринки та Крижополя. Злагоджені дії атлетів під керівництвом інструктора з фізичної культури самгородоцької територіальної громади Андрія Хрищенюка привели до перемоги. Переможці вперше виступили на цьому спортивному форумі. Серед них Олександр Радзієвський, Сергій Шевчук (Зозулинці), Павло Криворучко, Сергій Демчук, Анатолій Демчук (Самгородок).  

Заслуговують на привітання жіноча, чоловіча команди з волейболу та футбольна команда, які значною мірою долучились до спільної перемоги. Отже, жіноча волейбольна команда (Дубові Махаринці, Журбинці): Марія Павлюк, Людмила Гуменюк, Ірина Зборовська, Катерина Базелюк, Дарія Мазур, Наталія Кожан, Марина Павлюк (тренер-Володимир Залевський). Чоловіча волейбольна команда (Махаринці, Сестринівка):Андрій Загоруйко, Олександр Загоруйко, Дмитро Тодчук, Юрій Туруля, Микола Якубівський, Олександр Годлевський, Олександр Шендерук, Богдан Сичов (тренер-Сергій Стецюк). Футбольна команда: Олександр Козюк, Дмитро Євсєєв, Олександр Ковальчук, Роман Гнатюк, Євген Сослюк, Богдан Корчак, Максим Галянівський, Роман Галянівський, Олександр Шустов, Роман Козловський (тренер – Євген Козюк).

Наполегливість і завзяття козятинських спортсменів принесла високу нагороду. Тож побажаємо їм підкорення наступних спортивних вершин.

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація