Команди Козятинської РДЮСШ прийняли участь в чемпіонаті області з футзалу серед дівчат

17 грудня у спортивній залі Козятинського училища відбувся чемпіонат з футзалу серед дівчат 2004 р.н. та молодше, приурочений до Дня визволення Козятинщини та Новорічних свят.

Участь у чемпіонаті прийняли команди Козятинського району, м. Вінниця, м. Хмільник, м. Тульчин, м. Любар Житомирської області.

За підсумками змагань 1 місце посіла команда ДЮСШ Блохіна-Беланова м. Вінниця, яка у серії післяматчевих пенальні виграла у команди "Астарта" м. Хмільник (основний час - 2:2).
Команда "Колос-1" Козятинської РДЮСШ з рахунком 2:0 обіграла команду "Плеяда" м. Тульчин і посіла третє місце. 5 місце - "Колос-2" Козятинської РДЮСШ, 6 місце - "Сугатинка" с. Сугаки Могилів-Подільського району.
             Світлана Вітюк, яка стала кращим бомбардиром Першої ліги чемпіонату України-2016 (12 м'ячів), отримала кубок Комітету жіночого футболу Федерації футболу України.
             В рамках заходу також відбулась товариська зустріч жіночих команд "Колос" Козятинського району та школи Блохіна-Беланова - учасників чемпіонату України з футболу сезону 2017 року, яка завершилась переконливою перемогою козятинської команди.
             Після спортивних баталій, за підтримки Козятинської районної федерації футболу, директора Козятинського училища Стецюка А. О., було організовано святковий обід для всіх учасників чемпіонату.