На Козятинщині розпочав роботу мобільний територіальний сервісний центр МВС

7 квітня жителі Козятинщини мали можливість вперше скористатися послугами мобільного Регіонального сервісного центру МВС України у Вінницькій області. Презентували перші успіхи такого центру голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров та представники міської влади. Участь у відкритті роботи сервісного Центру взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська та депутат облради Сергій Лановик.

Кожен охочий міг отримати необхідні адміністративні послуги. Саме завдяки таким пересувним мобільним Центрам скоротиться витрата часу на оформлення необхідних документів.

Це унікальний приклад, коли державні послуги рухаються назустріч громадянам, а не навпаки.

Надзвичайно позитивно оцінили таке нововведення відвідувачі центру на колесах, відзначивши зручність, доцільність та необхідність такої послуги на місці. Загалом, за період роботи мобільного центру (з 11.00 до 16.00 год.) спеціалістами служби було надано 16 послуг: обмін посвідчення водія-2, дублікат посвідчення водія-1, заява на видачу довідки про несудимість-3, реєстрація мопедів-5, дублікат свідоцтва про реєстрацію-1, первинна реєстрація авто-1, перереєстрація авто-3  та понад 10 консультацій.

Скористався послугою мобільного Регіонального сервісного центру і голова районної ради Віктор Слободянюк, позитивно оцінивши швидкість та якість обслуговування.

Автомобілі автономні, обладнані необхідним сучасним обладнанням, підключенням до мережі Інтернет.  Вони надають шість основних різновидів послуг – реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, зняття з обліку транспортних засобів, обмін посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія та прийняття запитів на видачу довідок про зняття, відсутність чи наявність судимостей.

У кожному мобільному центрі громадян за допомогою сучасного обладнання обслуговуватимуть два адміністратори і експерт, який проводитиме експертизу транспортного засобу.

Прийом громадян періодично проводитиметься й надалі в приміщенні міськрайонного Центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Козятин, вул. Незалежності, 57. Попередній запис за телефоном: 2-24-13 або 2-31-68.

 

 

                                                             

                                                             

                                                             

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація