На засіданні колегії говорили про готовність до опалювального сезону 2017-2018 років

20 вересня відбулось засідання колегії РДА по питанню підготовки до осінньо-зимового періоду 2017-2018 р. за участі голови районної ради Віктора Слободянюка, заступника голови райради Анатолія Задорожнюка, керівників установ та організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищних голів.

В ході засідання було заслухано інформацію про підготовку об’єктів соціальної сфери, паливно-енергетичного комплексу та підприємств житлово-комунального господарства району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду.

Зокрема до відома присутніх доведено дані про підготовку мереж і обладнання Козятинськими ЕМ ПАТ «Вінницяобленерго» та Козятинською дільницею Хмільницього УЕГГ ПАТ «Вінницягаз», підприємствами житлово-комунального господарства.

Щодо закладів соціальної сфери:

- Заклади Центру первинної медико-санітарної допомоги:на сьогоднішній день підготовлено до осінньо-зимових умов роботи 65 медичних закладів із 67 запланованих, що становить бл.97%. На двох ФП проводиться ремонт опалювальних печей та ремонт покрівлі.

- КП “Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної ради”:проведено заміну старих дерев’яних вікон на сучасні металопластикові у пологовому відділенні, хірургії, травматології, неврологічному та терапевтичному відділеннях. Замінено вхідні двері у приймальному відділенні. Станом на 20.09.2017року загальний рівень готовності центральної районної лікарні до опалювального сезону становить близько 80%.

-Приміщення закладів освіти повністю підготовлені до осінньо-зимового періоду. Завершується підготовка опалювальних пунктів і котельних навчальних закладів. Підписані договори на постачання твердого палива, природного газу та електроенергії.

                                                          

-Станом на 20.09.2017року заклади культури до опалювального сезону підготовлені на 95%. У деяких закладах були проведені ремонтні роботи які покращили енергоефективність будівель.Роботи планується завершити до початку опалювального сезону.

- Заклади територіального центру соціального обслуговування Козятинського району.В приміщеннях, які використовуються Центром у селах Вівсяники, Самгородок, Махнівка та м. Козятин проведено ремонтні роботи у повному обсязі. Підписані договори на постачання електроенергії, природного газу, а також на надання інших комунальних послуг. Усі заклади територіального центру підготовлені до роботи в зимовий період.

Також заслухано інформацію щодо підготовки снігоприбиральної техніки та матеріалів для посипання дороги, забезпечення твердим паливом, про підготовку дій під час можливого виникнення надзвичайних ситуацій.

Під час засідання колегії голова районної ради Віктор Слободянюк підняв питання щодо стану виконання робіт по заміні димохідної труби на котельні №9, яка опалює приміщення поліклініки та відділень ЦРЛ. Як зазначив Віктор Миколайович, робочою групою було прийнято рішення,що роботи мають бути завершені до вересня місяця, однак труба поки що не встановлена. Котельня знаходиться на балансі міської ради, тож і підрядника наймала вона. Але чи є необхідні дозволи, ліцензії та експертизи у даного підприємства для встановлення 40 м – ї труби, невідомо. А це питання безпеки громадян! На яких же підставах тоді розпочато роботи? Відповідь була наступна, що адміністрація на міську раду впливу немає і може вести лише перемовини, але труба буде встановлена вчасно.

                                                              

Торкнувся голова районної ради питання знаходження працівників відділу культури у аварійному приміщенні районного будинку культури. Ця проблема існує вже не перший день. Про яку підготовку до опалювального періоду можна говорити, якщо все тепло виходить через величезні щілі, а одна із стін приміщення знаходиться в жахливому стані. На запитання Віктора Миколайовича про вжиті заходи, голова райдержадміністрації Олег Оркуша прокоментував, що відповідно делегованих повноважень по завершенню року буде підготовано звіт та надано інформаційне повідомлення.

Віктор Слободянюк довів до відома членів колегії та усіх присутніх, що 15 вересня на засіданні 18-ї сесії Козятинської міської ради було прийнято рішення зобов’язати Козятинську районну раду в 10-денний термін укласти договір оренди приміщення, яке займає районна рада або звільнити його в місячний термін. При цьому на сесію не було запрошено представників районної ради, але  на засіданні був присутній заступник голови РДА Ігор Булавський, який схвалив думку міських депутатів. Варто зазначити, що Ігор Булавський у 2014-2015 роках перебував на посаді заступника голови районної ради і мав би знати, кому належить дане приміщення та вболівати за власність громади району. Віктор Миколайович наголосив, що районна рада готова відстоювати свої майнові інтереси у рамках чинного законодавства, на що має наразі усі підстави, тому буде подано позовну заяву на оскарження даного рішення Козятинської міської ради.

За підсумками засідання виникає питання – чи варто взагалі проводити подібні колегії, коли керівників підприємств та організацій, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради відірвали від виконання своїх обов’язків, щоб заслухати статистичну інформацію, до якої райдержадміністрація не доклала ніяких зусиль.

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація