На засіданні Президії районної ради погоджено текст звернення до Президента, Верховної Ради України та Уряду

Сьогодні під керівництвом голови Козятинської районної ради Віктора Слободянюка відбулось розширене засідання Президії за участі представників правоохоронних органів, громадських організацій, профспілок, сільських, селищних голів.

Крім традиційних питань розгляду порядку денного та виділення коштів учасникам АТО, членам їх родин, було обговорено актуальне на сьогодні питання ескалації ситуації на Сході України. Кожен із присутніх мав можливість висловити свою думку. Учасники засідання зійшлись на позиції, що в будь-якому випадку діяти необхідно в рамках законодавства, а влада і громада сьогодні мають бути єдині та робити все можливе задля збереження стабільної ситуації. Присутні погодили текст спільного звернення до Президента України, Верховної Ради України, Уряду щодо ситуації, яка склалась. Дане звернення буде розглянуто на сесії Козятинської районної ради, яка відбудеться 17 березня 10:00 год.

 

Заява депутатів Козятинської районної ради, посадових осіб місцевого самоврядування, представників громадських організацій

Козятинського району щодо подій на сході України

Жителі Козятинського району глибоко стурбовані подіями на сході України, пов’язаними з активізацією російсько-терористичних сил на Донбасі та радикалізацією настроїв у суспільстві внаслідок подій 13 березня 2017 року поблизу залізничної станції  «Кривий Торець».

Вважаємо, що зростання кількості біженців, загибелі військових та мирних жителів є результатом невизначеності ВРУ, Уряду та Президента з питань, пов’язаних з подіями на сході України.

Ми однозначно не підтримуємо силові методи вирішення внутрішніх питань. Підтримуємо рішення РНБО щодо тимчасового припинення товарообороту з непідконтрольною частиною Донбасу залізничними та автомобільними шляхами.

Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачений Конституцією та законами України. Ми не схвалюємо дії політиків, які реалізують політичні проекти, наслідком яких може стати втрата суверенітету України.

Звертаємось до Президента України, Верховної Ради України, Уряду щодо найшвидшого врегулювання питань на сході України, визначити статус непідконтрольних територій, взяти під контроль держави стратегічні об’єкти, які перебувають в руках російського капіталу, націоналізувати об’єкти, які забезпечують життєдіяльність регіонів.

Закликаємо всіх громадян унеможливлювати провокації, утримуватись від радикальних дій. Керівникам підприємств, установ, організацій докласти всіх зусиль по забезпеченню стабільності роботи підпорядкованих структур.

                                                        

                                             

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація