Нарада з питань проведення двомісячника по благоустрою в районі

4 квітня голова Козятинської районної ради Віктор Слободянюк провів робочу нараду з питань проведення двомісячника по благоустрою, участь у якій взяли заступник голови районної ради А. Задорожнюк, заступник голови райдержадміністрації І. Булавський, начальник фінуправління  райдержадміністрації С. Вельгус начальник районної філії «Козятинський райавтодор» Д. Степанишин, начальник Калинівської дорожньо-експлуатаційної дільниці О. Колісніченко, директор Козятинського міськрайонного центру зайнятості В. Бокал.

Присутні керівники дорожніх служб та центру зайнятості звітували про обсяг виконаних робіт.

В. Бокал зазначив, що були проблеми у підвозі робітників на місця через відсутність коштів на пальне. Але після сесії районної ради, що відбулася 25 березня і якою були виділені кошти на дані потреби, уже можна буде активно залучати громадян до робіт по благоустрою. Володимир Миколайович відзначив Д. Махаринецьку та Кашперівську сільські ради, які фінансують відповідні роботи за рахунок власних коштів.

Позитивом є те, що цього року у порівнянні з минулим сільські ради досить активно перераховують кошти на оплату робіт по благоустрою.

Значна увага була приділена питанню розчистки узбіч від чагарників. О. Колісніченко проінформував, що вже розчищено 800 м  придорожніх смуг в районі Комсомольського перехрестя, але наразі постає проблема у оплаті виконаних робіт на рівні обласного керівництва служби. Голова ради зазначив, що сьогодні в даному питанні необхідно співпрацювати і терміново виходити з цієї ситуації, адже роботи ще дуже багато.

Було обговорено питання розчистки посадок: це і гілля, яке небезпечно нависає над дорогою, і сухі тополі, які потрібно терміново прибирати. Узгоджено розчистку придорожніх смуг від «журавля» в сторону с. Пляхова та побілка дерев від «журавля» в напрямку м. Козятина.

За результатами наради усі присутні отримали відповідні доручення щодо подальшого проведення двомісячника по благоустрою.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація