Олександра Кравчука призначено головним лікарем КП «Козятинська ЦРЛ Козятинської районної ради»

20 березня голова районної ради Віктор Слободянюк та голова райдержадміністрації Олег Оркуша офіційно представили трудовому колективу комунального підприємства «Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної ради» головного лікаря. На дану посаду, згідно рішення 12 сесії районної ради, призначено Кравчука Олександра Миколайовича, який з 13 червня 2016 року виконував обов’язки головного лікаря КП «Козятинська центральна районна лікарня Вінницької обласної ради».

Голова районної ради В. Слободянюк та голова РДА О. Оркуша від імені депутатського корпусу та колективу райдержадміністрації побажали Олександру Кравчуку успіхів на відповідальній посаді та висловили сподівання щодо подальшої співпраці з метою підвищення рівня надання медичних послуг в районі.

                                                        

Олександр Миколайович подякував представникам районної влади за підтримку та допомогу, зазначивши, що в подальшому продовжуватиметься робота в напрямку покращення умов на базі нового комплексу та докладатимуться усі можливі зусилля для забезпечення належної якості медичного обслуговування населення.

Віктор Миколайович поінформував присутніх,  що, як і раніше було обіцяно, на 12 сесії районної ради  виділено 5 млн 356 тис. грн. на розвиток медичної галузі: 1 млн грн. – на поточний ремонт приміщення лікарні, 2 млн грн. – на капітальний, 2 млн. грн. – на купівлю медичного обладнання, 356 тис. грн. для первинної медицини. Також планується виділення коштів з державного бюджету для відповідного матеріально-технічного оснащення лабораторії районної лікарні. На даний час вишукуються шляхи співпраці з міською радою задля співфінансування закладу з міського бюджету, адже значна частина населення м. Козятина отримує медичні послуги в районній лікарні. З метою залучення додаткових коштів вже подані проекти для участі у конкурсі фонду регіонального розвитку.

Голова районної ради підкреслив, що розвиток медичної галузі – один з пріоритетних напрямків роботи районної влади у 2017 році.

                                                        

                           

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація