Прийом заяв на навчання по районній програмі місцевих стимулів для медичних працівників продовжено

28 липня під керівництвом заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка відбулось засідання районної конкурсної комісії з відбору молоді на навчання по районній програмі місцевих стимулів для медичних працівників на 2015-2017 роки, яка передбачає направлення сільської молоді за результатами конкурсного відбору за кошти районного бюджету у вищі навчальні медичні заклади для отримання лікарських спеціальностей з урахуванням потреб району.

Відповідну комісію було створено згідно розпорядження голови районної ради № 15 від 14.02.2017.

На розгляд комісії надійшло лише 4 заяви від абітурієнтів до вищих навчальних закладів. А Згідно інформації, наданої ЦПМСД, вакантними на сьогодні є 18,75 ставок лікарів в амбулаторіях району.

На засіданні було вивчено наявні документи та зазначено, що прийняття рішення про зарахування на навчання за контрактом відбудеться після того, коли стануть відомі результати вступної кампанії.

Членами комісії прийнято рішення взяти до уваги вже подані заяви, та продовжити прийом документів. Заявникам необхідно надати копії результатів ЗНО та витяг із наказу про зарахування до вишу.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація