Про засідання бюджетної комісії районної ради

21 липня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку, яку провела голова комісії Аліна Діденко.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови Анатолій Задорожнюк, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров,начальник фінансового управління РДА Світлана Вельгус.

Відповідно до порядку денного члени бюджетної комісії розглянули та погодили розпорядження голови райдержадміністрації № 229 від 12 липня 2016 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік».

Дане розпорядження пов’язане зі зміною дохідної та видаткової частини бюджету у зв’язку  з надходженням субвенцій від сільських, селищних рад на реалізацію районних програм, на утримання закладів соціально-культурної сфери, на реалізацію проектів переможців ІІ районного конкурсу розвитку територіальних громад.

Також надійшли кошти з державного бюджету для освітянської та медичної субвенції у розмірі 194,4 та 76,2 тис. грн. відповідно на підвищення мінімальної заробітної плати в грудні, яка становитиме 1600 грн., а при формуванні бюджету закладено було 1550 грн. Кошти будуть розподілені між установами у відповідності до тарифних розрядів.

В дане розпорядження включена виплата матеріальної допомоги дитині-сироті з с. Козятин.

У зв’язку з необхідністю термінового капітального ремонту дитячого садка у с. Миколаївка будуть перекинуті кошти з реконструкції Самгородоцької школи.

Заслухавши інформацію начальникафінансового управління РДА Світлани Вельгус, члени бюджетної комісії одноголосно підтримали погодження даного розпорядження.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація