Районна комісія провела перерахунок суми виплат грошової компенсації для будівництва (придбання) житла членам сімей загиблих військовослужбовців

Постановою Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 719 затверджено Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей.

27 березня відбулось чергове засідання районної комісії з питань розгляду заяв громадян, які мають право на виплату грошової компенсації згідно Постанови №719. Участь у засіданні взяв керуючий справами апарату районної ради Анатолій Колісний.

 На попередніх засіданнях членами комісії у 2016 році вже було розглянуто подані документи, що надійшли від заявників до управління соціального захисту населення райдержадміністрації та прийнято відповідні рішення, а також згідно формули визначено розмір грошової компенсації.

Однак, своїм наказом від 01.02.2017 №14 Мінрегіон затвердив та рекомендував до застосування нові показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України, розраховані станом на 01.01.2017, які враховуються у формулі (на сьогодні такий показник у Вінницькій області становить 9295 грн/м², у 2016 році - 8584 грн/ м²). Тож, враховуючи новий показник 1 кв. м. загальної площі квартир будинку, було здійснено перерахунок розмірів грошових компенсацій членам сімей загиблих осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

                                                        

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація