РАЙОННІ УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ

28 вересня відбулися урочистості до Дня працівників освіти у с. Йосипівка. Багаточисленна освітянська спільнота краю зібралася у місцевому Будинку культури, який вже не вперше приймав подібний захід.

Впродовж урочистостей було сказано багато теплих слів на адресу представників найповажнішої професії, як з боку представників районної влади, місцевого самоврядування, так і самих освітян. 

Привітати усіх причетних до справи виховання підростаючого покоління з професійним святом завітав голова Козятинської районної ради Віктор Слободянюк, у своєму зверненні зауважив, що вчитель не професія, а покликання, оскільки навчання дітей – це вкрай відповідальне та дуже складне завдання, з яким педагоги Козятинщини успішно справляються. Свідченням чому є результати учнів, які стають переможцями та призерами обласного етапу предметних олімпіад. Подякував вчителям, працівникам дошкільних закладів за нелегку працю, побажавши здоров’я, натхнення, вдячних учнів та батьків, достойної оцінки праці з боку держави. А ще мати гарне продовження у своїх вихованцях. 

Віктору Миколайовичу випала честь відзначити кращих лідерів первинних осередків освітянської профспілки. Грамотою районної ради та райдержадміністрації нагородив голову районної профільної профспілки Олену Вікторівну Старушок. 

Цьогорічні святкування відрізнялися від попередніх, проходили у формі освітянського тріумфу. Тріумфаторів визначали у категоріях. Номінанти нагороджувалися символічними срібними дзвіночками, переможці - золотими, та сертифікатами на грошові премії. Найщедріше обдарували педагогів, які підготували переможців та призерів обласного етапу предметних олімпіад, - за кожне 1 місце - 5 тис. грн, 2 - 3 тис., 3 - 2 тис. Також були відзначені переможці рейтингу кращих шкіл, - головну нагороду тут розділили Бродецький ЗНВК та ЗНВК "Школа-інтернат-гімназія".

Інтригою заходу було, хто ж із педагогів стане головним тріумфатором. Ним визнано вчителя історії та правознавства ЗНВК "Школа-інтернат-гімназія" Тетяну Леонтіївну Москалевську. 

Паузи між вітаннями та нагородженнями заповнювали своїми виступами кращі вокалісти та хореографічні колективи шкільної самодіяльності. А щоб у святкувальників не лише боліли долоні від оплесків, організатори святкового заходу залучили їх до участі  флешмобі. Тож покидали залу педагоги у гарному настрої, який підсилила інформація, що кожен із них з нагоди професійного свята отримає премію у розмірі посадового окладу.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація