Рятувальники відвідали дитячий оздоровчий табір «Пролісок»

27 червня особовий склад ДПРЧ м. Козятин  завітали до одного із дитячих оздоровчих таборів аби навчити понад сотню дітлахів правил безпеки під час канікул.

Дітям продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у пожежному депо. Най активніші змогли відчути себе у ролі справжніх рятувальників, одягнувши на швидкість бойовий одяг вогнеборців, за що у підсумку отримали нагороди.

Працівники пожежно-рятувальної служби в ігровій формі донесли до присутніх основні правила безпечної поведінки у побуті під час користування електричними та газовими приладами. Також бійці ДСНС застерегли дітей від небезпечних забав із сірниками та запальничками, роз’яснили, як не допустити пожеж в екосистемах та запобігти нещасних випадків під час відпочинку на природі. Окрім цього, малеча дізналась про вимоги безпеки у разі знаходження застарілих боєприпасів.

Заходом залишилися задоволені усі – як присутні, так і організатори. Адже акція ще раз довела, що фахівці Служби порятунку «101», здатні не лише ліквідовувати надзвичайні події та навчати населення правилам безпеки життєдіяльності, а й дарувати гарний настрій оточуючим.

                                                                                                                               ГУ ДСНС України у Вінницькій області

                                               

                                               

                                               

                                               

                                               

                                               

         

 

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація