Спортивні новини з Махнівки

24 липня, з нагоди 25-ї річниці Незалежності України, на стадіоні села Махнівка відбулись фінальні змагання XXIV сільських спортивних ігор Козятинського району.

Вітали спортсменів голова Козятинської районної ради Віктор Слободянюк, голова Вінницького обласного товариства  ВФСТ «Колос» Сергій Татусяк, депутат Вінницької обласної ради Ірина Колесник та депутат Вінницької міської ради Юрій  Максименко, Махнівський сільський голова  Павло Кузьмінський, представники агроформувань району.

У фінальних змаганнях взяли участь 13 команд з 22 територіальних громад.

В програмі спортивних ігор — армспорт, гирьовий спорт, перетягування канату,  легкоатлетичні забіги, змагання сімей «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Здобула першість в загальнокомандному заліку команда с. Сестринівка Козятинського району.

Цікавим продовженням насиченого спортивного дня стала фінальна частина змагань Вінницької обласної ліги сільського аматорського футболу сезону 2016 року за участю команд «Моноліт», с. Сестринівка (Козятинський р-н), «Дністер» с. Серебрія ( Могилів- Подільський р-н), «Агро – Астра» с. Кірове (Немирівський р-н) та «Селище» с. Селище (Тиврівський р-н).

За путівку до фіналу змагалось всього 16 команд.Переможців визначив фінальний спортивний  поєдинок команд «Агро-Астра» та «Моноліт».Тож першість  та почесний перехідний Кубок за підсумками гри, яка закінчилась з рахунком 3:2, виборола команда «Агро-Астра» (с. Кірове Немирівський р-н).

Вітаємо усіх учасників змагань, бажаємо успіхів та подальших спортивних перемог.

За іформацією сайту Вінницької обласної організації  ВФСТ «Колос»