«Травневий зорепад-2016»

27 квітня 2016 року в приміщенні залізничного училища запалював нові зірки щорічний районний рейтинг-конкурс «Дитина року» - фестиваль «Травневий зорепад».

Вітали номінантів та переможців конкурсу: засновник і постійний спонсор фестивалю – начальник відділу освіти райдержадміністрації Аліна Діденко, голова районної ради Віктор Слободянюк, голова районної державної адміністрації Олег Оркуша, заступники голови райдержадміністрації Сергій Прохоров та Ігор Булавський, помічник голови РДА Олександр Байбак,  побажавши усім подальших успіхів, натхнення та задоволення від творчої діяльності.

Переможцями у 20 номінаціях стали учні та колективи, які найкраще протягом року проявили себе у навчанні, громадській діяльності, художній самодіяльності, спорті, туризмі, успішно брали участь у найрізноманітніших конкурсах та номінаціях. Усі вони отримали золоту зірку, диплом та грошову премію від відділу освіти РДА.

                                            

Переможця найголовнішої номінації фестивалю – «Дитина року» оголошували голова районної ради Віктор Слободянюк та голова райдержадміністрації Олег Оркуша.                         

Віктор Миколайович побажав усім учасникам фестивалю вдалих виступів, перемог та ще більших досягнень і щоб в душі завжди горіла іскра творчості.

                                                          

Головну нагороду фестивалю та премію розміром 1500 грн. виборола учениця Бродецької СЗШ І-ІІІ ст. Наталія Ткачук.

                                                          

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація