У Глухівцях урочисто відкрили оновлену інтернет - бібліотеку

25 липня радісна подія зібрала дорослих та малих жителів селища Глухівці у будинку культури, де відтепер розміщуватиметься оновлена бібліотека та Інтернет-центр (вже 14-й на теренах Козятинщини). Тож відтепер глухівчани зможуть не лише насолоджуватись цікавою літературою, а й долучитись до новітніх інформаційних технологій.

Все це стало можливим завдяки спільній роботі районної та місцевої влади, зокрема фінансовій підтримці народного депутата Петра Юрчишина, депутата обласної ради Миколи Рибака, із районного та селищного бюджету,  наполегливим зусиллям працівників бібліотеки.

На святкове дійство з нагоди відкриття оновленої бібліотеки завітали заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, селищний голова Олександр Амонс, помічник народного депутата Ліля Крилова, директор Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Комар.

Представники районної влади побажали оновленому закладу процвітання та багато відвідувачів, а також презентували цінні подарунки.

Слова вдячності звучали на адресу усіх, хто доклав зусиль, щоб бібліотека гостинно відкрила свої двері для усіх бажаючих.

Грамотами Верховної Ради України відзначено Глуховецького селищного голову Олександра Амонса та директора Козятинської централізованої бібліотечної системи Тетяну Дячук.

Сьогодні бібліотека є доступним довідковим, освітнім та інформаційним центром для громади. Це організм, який буде функціонувати, лише змінюючись разом з суспільством, яке характеризується стрімким прогресом інформаційних технологій та телекомунікацій.

В Інтернет-центрі бібліотеки відвідувачі зможуть отримати правові консультації, зокрема, з питань пенсій, соціального захисту, безкоштовні консультації з приводу використання ресурсів мережі «Інтернет», послуги працевлаштування (зокрема, знайомство з сайтами вакансій, перекваліфікація), реєстрації електронної скриньки, а також просто поспілкуватись у соціальних мережах.

В бібліотеці функціонує два комп'юри оснащені веб-камерами, наушниками, мікрофоном, акустичними колонками, доповнені принтером, сканером та ксероксом.

Тож після символічного перерізання червоної стрічки перші відвідувачі переступили поріг оновленої та сучасної бібліотеки.

                                              

                                              

                                              

                                              

                                              

                                              

                                              

                                              

                                              

                                              

                                              

                                             

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація