У наступному бюджетному році Законом про держбюджет заплановано подальше поступове зростання заробітної плати працівників

Про це повідомив 26 вересня під час наради в обласній державній адміністрації директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський.

Він поінформував учасників наради про зміни до Бюджетного кодексу України та надав роз’яснення щодо Проекту Державного бюджету на 2017 рік, прийнятого Кабміном 15 вересня та поданого на розгляд Верховної Ради України.

Щодо основних критеріїв та новацій вказаних нормативно - правових актів у сфері бюджетної політики 2017 року, Микола Копачевський акцентував увагу на наступному: 

Законом про держбюджет у наступному бюджетному році заплановано подальше поступове зростання заробітної плати працівників (мінімальної заробітної плати та посадових окладів (ставок) за розрядами Єдиної тарифної сітки).

Так, у 2017 році планується розміри мінімальної заробітної плати:
- з 1 січня - 1600 грн. (така, як з 1 грудня 2016 року);
- з 1 травня - 1684 грн.;
- з 1 грудня - 1762 грн.

Отже, у грудні 2017 року у порівнянні з груднем 2016 року, розмір мінімальної заробітної плати зросте на 10,1 відсотка.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації також наголосив, що обласний бюджет і всі місцеві бюджети на 2017 рік повинні бути прийняті у термін з 1по 25 грудня, незалежно від того,чи буде до цього часу прийнятий Державний бюджет. За формою і обласний і місцеві бюджети суттєво відрізнятимуться від бюджету на 2016 рік, оскільки вони будуть більш деталізовані. 

 

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація