Вечір «Юності» від Антоніни Петрушкевич

20 червня у «Плеяді» (м. Вінниця) відбувся творчий вечір «Юності сад» нашої землячки, автора неповторних віршів, пісень Антоніни Петрушкевич та гурту «Калина». На концерті, який проходив з аншлагом, були присутні усі захоплені їх творчістю жителі Козятинщини та Вінниччини. Зала була переповнена глядачами і навіть не могла вмістити усіх охочих. У святі  також взяли участь популярні гурти, заслужені та народні артисти України, учасники художньої самодіяльності Махнівського клубу, вокальний гурт «Мальви», хореографічнний колектив «Юність», співачка Марія Кулеша та гурт «Яворина» Медведівського сільського клубу та інші.

Протягом концертної програми Антоніна Петрушкевич  радувала присутніх читанням своїх вражаючих авторських віршів.

Бурхливими оплесками дякували глядачі гурту «Калина» за емоційне виконання пісень «Чайкою», «Батькові», «Родинонька», «Співай душа», «Подарую серцю волю»,  «Гультяй», «Каюсь».

У розпал концерту на сцену запросили доньку Антоніни Петрушкевич – Олену, яка привітала свою кровинку із високими творчими досягненнями та  разом із матусею заспівала коронну пісню «Юності сад».

Оскільки на концерті були присутні багато друзів нашої творчої землячки, заслужений журналіст України Ганна Секрет і сім’я Бонюків виконали для всіх символічну композицію «Мої друзі-моє моє багатство».

З великим задоволенням та повагою зустрічали глядачі виступи нашого земляка, Заслуженого Артиста України Павла Мрежука та Народної співачки Раїси Поштар.

Весь творчий вечір пройшов на хвилях вражень, присутні отримали масу задоволення, по закінченню свята усі стоячи дякували артистам за подаровані незабутні емоції та гарно проведений час.

                                                     

                                                     

                                                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація