Відбулась 8 чергова сесія районної ради 7 скликання

28 жовтня під головуванням голови районної ради Віктора Слободянюка відбулася 8 сесія районної ради 7 скликання.

На сесію прибули 28 депутатів з 34.   На порядок денний було внесено та прийнято до розгляду 37 питань, які згідно з регламентом роботи районної ради були попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісій тапрезидії районної ради.

Участь у засіданні взяв голова райдержадміністрації Олег Оркуша, заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільські та селищні голови, керівники правоохоронних органів, керівники підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації, громадських організацій.

Перед початком розгляду питань порядку денного Віктор Слободянюк поінформував про роботу у міжсесійний період, під час якого керівництво районної ради брало участь у засіданнях Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради щодо збереження сільських закладів культури, у засіданні Колегії облдержадміністрації, нараді з питань децентралізації за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, в засіданнях сесій обласної Ради.

                                                          

Проведено засідання Координаційної ради при голові районної ради з питань місцевого самоврядування, де було розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності району. Комісією, яка була створена відповідно до розпорядження голови районної ради, проведено зустрічі з учасниками АТО у більшості сільських рад. Окреслено коло проблемних питань. Вживаються відповідні заходи щодо їх вирішення.

За клопотанням першого заступника керівника Калинівської місцевої прокуратури Олега Кордона з порядку денного було виключено питання про внесення змін до Єдиної комплексної правоохоронної програми Козятинського району на 2010-2016 роки у зв’язку з дефіцитом часу для освоєння коштів до кінця року. 

Роботу сесії депутати почали із затвердження Комплексної програми мобілізації зусиль органів місцевого самоврядування, об’єднаної державної податкової інспекції, інших відомств по забезпеченню надходжень до бюджету усіх рівнів на 2016-2020 роки.

                                                                  

Депутати заслухали та прийняли до відома інформацію про хід виконання районної програми розроблення та оновлення містобудівної документації населених пунктів Козятинського району на період з 2013 по 2018 роки, про хід виконання програми місцевих стимулів для медичних працівників Козятинського району на 2015-2017 роки, районної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2012-2016 роки, програми організації ефективної системи надання житлових субсидій населенню Козятинського району на 2015-2017 роки, про виконання районної комплексної програми «Сільська школа» на 2012- 2016 роки.

У зв’язку із змінами  у місцевих бюджетах сум  співфінансування та більш широкого залучення суб’єктів господарювання до ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення у 2016 році сесія прийняла рішення про внесення змін до програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Козятинського району на 2016-2020 роки.

Начальник фінансового управління Світлана Вельгус інформувала присутніх про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 25 грудня 2015 р. № 06-03-07 «Про районний бюджет на 2016 рік». Станом на 1 жовтня зафіксовано факт перевиконання доходної частини районного бюджету на суму 3  831 176 грн. 83 коп. Проектом рішення передбачається збільшення фінансування витрат за рахунок додатково одержаних доходів на суму 3419063 грн. Дані кошти будуть спрямовані на реалізацію низки районних програм в галузі державного управління, освіти, охорони здоров’я, соціального забезпечення, культури, ЗМІ, фізичної культури та спорту.

                                                                 

Враховано кошти в сумі 1 600 000 грн. на районну програму «Ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Козятинського району» для ремонту під’їзної дорогидо міста Козятина.                           

Про стан громадської безпеки, охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю на території Козятинського району інформувавначальник Козятинського відділення поліції головного управління національної поліції у Вінницькій області Геннадій Ткачук, який констатував підвищення рівня злочинності, адже на сьогодні на сторожі району стоїть лише близько 50 чоловік. Недостатньо ефективно працюють групи швидкого реагування у зв’язку з дефіцитом кадрів. Також Г. Ткачук наголосив на важливості співпраці громадян з правоохоронними органами. Згідно рішення, яке депутати прийняли з даного питання, районною радою рекомендовано райдержадміністрації, виконкомам сільських та селищних рад розглянути питання створення муніципальної поліції.

                                                

Депутати внесли зміни до комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців Козятинського району на 2015 -2016 роки, розширивши можливості надання матеріальної допомоги відповідній категорії громадян.  Внесення змін дозволить виділяти кошти учасникам АТО та членам їх родин повторно у разі необхідності. До цього часу матеріальна допомога виділялась одноразово.

Завідувач сектору з питань ЦЗ райдержадміністрації Володимир Гибало інформував про стан ліквідації безхазяйних відходів та отрутохімікатів на території Козятинського району. За його словами, згідно інвентаризації, яка проводилась паралельно з перезатаренням у 2014-2015 в районі є 80 т перезатарених отрутохімікатів. На дані заходи було використано 244 тис. грн. Зазначені кошти виділені обласним (94 тис. грн.) районним та місцевими бюджетами.

                                                               

На утилізацію отрутохімікатів потрібно близько 4 млн  грн. Тож згідно прийнятого рішення районній державній адміністрації пропонується повторно звернутись в обласну державну адміністрацію з проханням про включення Козятинського району в обласну Програму утилізації безхазяйних отрутохімікатів, а управлінню фінансів при формуванні бюджетів на 2017 та 2018 роки передбачати виділення коштів на спів фінансування проведення заходів з утилізації безхазяйних отрутохімікатів.

                                                                

Депутатами внесено зміни до штатного розпису Козятинського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, чим збережено діяльність рентген-кабінетів у Самгородку, Махнівці та Глухівцях.

Було розглянуто та погоджено 13 земельних питань.

Детальніше з матеріалами сесії та результатами голосування ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація