Відбулась 9 сесія районної ради VII скликання

16 грудня 2016 року відбулась 9 сесія районної ради 7 скликання. Головував на засіданні очільник районної ради  Віктор Слободянюк. На сесії були присутні 27 депутатів районної ради.

В роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Оркуша, заступник голови  районної ради Анатолій Задорожнюк, сільські, селищні голови, начальники управлінь, відділів, завідуючі секторами, головні спеціалісти районної державної адміністрації, керівники підприємств, організацій, установ району, особи зацікавлені у розгляді питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

Перед початком розгляду порядку денного В. Слобдянюк поінформував присутніх щодо кадрових змін в районі, а саме: Євтушка Олександра Петровича призначено на посаду головного лікаря комунальної установи «Козятинська лікарня відновного лікування» згідно рішення обласної Ради №216  від 02 грудня 2016 року; депутата районної ради Коломійця Олександра Григоровича, згідно протоколу загальних зборів учасників ТОВ «Юзефо-Миколаївський АПК», обрано генеральним директором ТОВ «Юзефо-Миколаївський АПК».

Також депутатам та сільським, селищним головам, які не змогли взяти участь у святкових заходах до Дня місцевого самоврядування, було вручено Почесні Грамоти Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради, Грамоти Верховної Ради.

                      

На розгляд 9 сесії було винесено 25 питань.

Відповідно до порядку денного першим народні обранці заслухали звіт голови районної ради про діяльність з листопада 2015 року по грудень 2016 року. У своєму виступі Віктор Слободянюк зазначив, що протягом звітного періоду повсякденна діяльність ради була спрямована на вирішення проблемних питань щодо підвищення добробуту жителів району. Так, за звітний період районною радою проведено 8 пленарних засідань, на яких розглянуто 214 питань, до речі, за 10 років роботи ради це найбільший кількісний показник прийняття рішень. Присутні заслухали вичерпну інформацію про роботу постійних комісій,  діяльність апарату ради, діяльність Координаційної ради, одним із питань якої була розробка районної програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення. В результаті спільної злагодженої роботи районної ради та адміністрації, сільських, селищних голів, керівників сільгоспформувань понад 13,6 млн. грн. використано у цьому році на ремонт доріг, що є значним показником на обласному рівні.

                                                                              

З метою залучення позабюджетних коштів для фінансування закладів соціальної сфери сіл, сільські голови долучились до участі у навчаннях та тренінгів щодо написання проектів та координації дій сільських голів щодо підготовки проектів.

Віктор Миколайович поінформував про результати проведення виїзних прийомів, які відбулись у 29 сільських та селищних радах. Більшість питань, порушених громадянами, мають вирішення на місцевому рівні, третина – на районному, решта – в тому числі і земельні, від обласних служб. Є питання, які може розв’язати лише суд.

Протягом звітного періоду до районної ради надійшло 239 звернень. В переважній більшості випадків громадяни піднімають питання землекористування, виплати соціальних допомог, надання правової допомоги, скарги на діяльність СО «Козятинські ЕМ».

До районної ради надійшло 1124 різних документів, видано 149 розпоряджень. На сьогодні діє 52 районні програми.

                           

Закінчуючи звіт, голова районної ради озвучив основні проблемні питання в районі та завдання, над якими нині працює влада та закликав всіх до об’єднання і порозуміння, адже лише спільними зусиллями депутатського корпусу та виконавчої влади можливо розвивати Козятинщину та підвищувати рівень життя людей.

За результатами голосування звіт голови районної ради було взято до відома.

На сесії було заслухано звіт голови районної державної адміністрації Олега Оркуші про виконання повноважень, делегованих райдержадміністрації районною радою та хід виконання стратегії розвитку Козятинського району до 2020 року, який також було взято до відома.

                                                           

Було прийнято відповідні рішення по питаннях: про підсумки виконання програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом в Збройних Силах України в Козятинському районі на період з 2011 року по 2016 рік, про підсумки виконання районної програми «Шкільний автобус» на 2012-2016 роки, про підсумки виконання районної програми «Інформаційно-аналітична система «Місцеві бюджети на 2015-2016 роки», про підсумки виконання районної Програми організаційного забезпечення діяльності та удосконалення казначейського обслуговування місцевих бюджетів на 2015-2016 роки.

Внесено зміни до Комплексної обронно-правоохоронної програми Козятинського району на 2016-2020 роки «Безпечна Козятинщина – взаємна відповідальність влади та громад», комплексної програми соціального захисту населення Козятинського району на 2016 рік. програми енергозбереження та скорочення споживання природного газу в закладах бюджетної сфери Козятинського району на 2016 рік, комплексної програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Козятинського району на 2016 – 2020 роки, районної програми розроблення та оновлення містобудівної документації населених пунктів Козятинського району на період з 2013 по 2018 роки та інших.

                      

Депутатами підтримано рішення про створення медико–соціального відділення для тимчасового проживання та медичного обслуговування територіального центру соціального обслуговування с. Махнівка та створення медико–соціального відділення для постійного або тимчасового проживання та медичного обслуговування територіального центру соціального обслуговування с. Самгородок.

Затверджено комплексну програму підтримки учасників АТО та членів їх сімей – мешканців Козятинського району на 2017 рік із певними змінами. До Програми додано пункт «Надання матеріальної допомоги учасникам АТО на вирішення соціально-побутових питань, поліпшення житлових умов». Варто зауважити, що матеріальна допомога на поліпшення житлово-побутових умов учасникам АТО надаватиметься за наявності акта обстеження комісії при райдержадміністрації та попереднього одержання такої допомоги з сільського, селищного бюджету.

Станом на 16.12.2016 видано 9 розпоряджень про надання матеріальної допомоги учасникам АТО та членам їх родин на загальну суму 361 тис. грн. 15 грудня відбулось засідання Президії, на якому було виділено ще 63 тис. грн. учасникам АТО та членам їх родин.

Депутати підтримали програму розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Козятинського району на 2017-2020 роки.

Також, згідно конкурсного відбору затверджено кандидатури Тетяни Дячук та Тетяни Мар’янчик на посади директора Козятинської централізованої бібліотечної системи та директора Козятинської районного будинку культури відповідно.

Затверджено розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради.

                                                              

Детальніше з прийнятими рішеннями можна ознайомитися на нашому сайті у розділі «Рішення районної ради 7 скликання».

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація