Відбулась чергова 10 сесія обласної Ради

22 вересня відбулось пленарне засідання  чергової  10-ї сесії обласної Ради 7 скликання, участь в якому взяв заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк.

Засідання обласного самоврядного органу розпочалося із вручення головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм та головою обласної Ради Анатолієм Олійником нагород Верховної Ради України та обласних відзнак.

На початку роботи сесії голова обласної Ради Анатолій Олійник поінформував про роботу ради в міжсесійний період.  Значна увага приділялась міжнародній та міжрегіональній співпраці. Також Анатолій Олійник поінформував про роботу депутатів у виборчих округах.

 Відтак депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.
На обговорення були винесені 32 позиції. Зареєструвалося 69 депутатів з 84. Було заслухано звіт т.в.о. начальника ГУ Національної поліції України у Вінницької області Юрія Педоса про роботу управління та інформацію прокурора Вінницької області В’ячеслава Соколового про підсумки діяльності органів прокуратури регіону.

  Крім того, депутати заслухали інформацію про хід виконання Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки і Регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» та внесли зміни і доповнення до ряду обласних програм.

Також, з-поміж інших питань, винесених на обговорення, у ході сесійного засідання затверджено Порядок використання коштів обласного бюджету для здійснення одноразової компенсації виплати за навчання учасників АТО та їх дітей.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація