Відбулась нарада щодо недавніх подій у с. Козятині

Сьогодні під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка та голови райдержадміністрації Олега Оркуші, за ініціативи сільських, селищних голів та за участі представників правоохоронних органів, районної та міської асоціацій учасників АТО відбулась нарада з приводу подій, які розгорнулись в Козятинській сільській раді 29 травня.

Конфлікт відбувся між учасниками АТО та представниками сільської ради щодо оформлення земельної ділянки, в результаті - пошкоджено майно сільради.

В. о. начальника Козятинського відділення поліції Вячеслав  Сушко повідомив, що по даному факту порушено кримінальне провадження за ст. 296 ч. 2 КК України (хуліганство, скоєне групою осіб). На даний час проводиться досудове розслідування, про результати якого буде проінформовано громаду.

Свої дії в рамках земельного питання, яке стало причиною конфлікту, прокоментувала Козятинський сільський голова Тетяна Катерезюк. Слово також було надане учасникам АТО, які брали участь у згаданихвище подіях. Активно долучилися до емоційної 2-годинної дискусії очільники територіальних громад району, зійшовшись на думці, що в будь якому випадку діяти потрібно в правовому полі та не допускати повторення подібного в майбутньому.

Представники районної влади зазначили, що оцінку подіям та роз’яснення щодо вирішення земельного питання якнайшвидше мають надати правоохоронні органи. Потому будуть прийняті відповідні рішення.

                                                      

                                                     

                                                     

                                                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація