Відбулась позачергова конференція районної федерації футболу

31 жовтня  відбулось засідання позачергової Конференції ГО «Козятинська районна федерація футболу» під керівництвом її очільника Віктора Слободянюка.

Перед початком роботи Конференції відбулись стандартні процедури затвердження мандатної комісії з перевірки повноважень делегатів, лічильної комісії для проведення підрахунку голосів при голосуванні та секретаріату для ведення протоколу Конференції.

Позачергова конференція була проведена у зв’язку з необхідністю затвердження Статуту районної федерації у новій редакції, оскільки відбулась реорганізація Вінницької спортивної громадської організації «Обласна федерація футболу» у громадську спілку. Такі зміни до кінця року вимагає законодавство.Тому члени спілки – районні та міські федерації футболу повинні привести у відповідність свої документи.

Тож члени районної федерації футболу розглянули типовий Статут у новій редакції та внесли свої пропозиції та правки.

Також на засіданні конференції було прийнято рішення про виключення зі складу виконкому за порушення етично – дисциплінарних норм Петра Міськова та включення до його складу Леоніда Коваля.

Учасники конференції сформували основні напрямки роботи обмінялися думками про найближчі заходи та невідкладні завдання, проаналізували проблеми зі сфери розвитку районного футболу та можливі шляхи їх вирішення.

                                                        

                                                        

                                                       

 

 

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація