Районна спартакіада допризовної молоді

21 вересня, на стадіоні «Локомотив» м. Козятин відбулась спартакіада допризовної молоді з військово-прикладних видів спорту. Юнаки з 15 шкіл району виборювали першість у п’яти видах багатоборства: бігу на 100 м, 1000 м,  кульової стрільби, підтягуванні на перекладині і метанні гранати Ф-1. Крім цього визначалась абсолютна та командна першість.

З вітальним словом до учасників змагань звернулись помічник голови Козятинської районної ради Ігор Джус та завідувач сектором молоді та спорту Валерій Швець, які зазначили, що спорт культивує в людині найкращі природні прояви - вміння чітко формулювати ціль та  послідовно, незважаючи на труднощі, її досягати, вміння працювати в команді та побажали юнакам перемоги, сили та азарту у досягненні мети.

Проведення подібних спартакіад має на меті визначення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України, залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, запобігання антисоціальних проявів серед молодих людей, збільшення рухової активності, формування здорового способу життя

Так у змаганнях з бігу на 100 м  переміг Міхальчук Ярослав із Самгородка (13,2 сек.), 2 місце – Казмірчук Іван (Безіменне), 3 місце – Юрчук Дмитро (СЗШ №9). Найвитривалішим з бігу на 800м став Степанюк Дмитро (ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія», 2,39 хв.), 2–3 місце поділили Фортов Олександр (Йосипівка) та Кучинський Олександр (Махнівка). Гарну фізичну підготовку продемонстрував Буренко Михайло із  Зозулинець, який підтягнувся на перекладині 27 разів, 2 місце – Шевчук Ярослав (Зозулинці), 3 місце – Гриценюк Олексій (Глухівці). Найвлучнішим стрільцем виявився Казмірчук Іван (Безіменне, 39 очок), 2 місце – Баюк Віктор  (ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія»), 3 місце – Солончак Андрій (Самгородок). Першість в метанні гранати виборов  Шевчук Ярослав (Зозулинці, 57 метрів), 2 місце – Джерук Олексій (Дубові Махаринці), 3 місце – Буренко Михайло (Зозулинці). Абсолютну першість у п’яти дисциплінах Спартакіади здобув Фортов Олександр з Йосипівки, другу сходинку п’єдесталу посів Кучинський Олександр (Махнівка), бронзовий призер - Казмірчук Іван (Безіменне).

Перемогу у командній першості Спартакіаді здобула команда Миколаївського ЗНВК,  друге місце – Махнівська СЗШ, 3 місце – Самгородоцька СЗШ.