Відбулась робоча нарада з сільськими та селищними головами

22 листопада відбулася нарада з головами сільських, селищних рад, яку провів голова районної ради Віктор Слободянюк. В роботі наради взяли участь заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації та районної ради.

До порядку денного було включено актуальні питання життєдіяльності району.

Про формування переліку об’єктів району для включення до фінансування з фонду регіонального розвитку на 2017 рік, термінів та умов подачі проектів інформувала Олена Дейнека – начальник управління регіонального розвитку. Так, до 1 грудня необхідно подати заявки щодо фінансування по обласному природоохоронному фонду, бюджет якого складає 300 млн. грн. Фінансову допомогу при оформленні проектно-кошторисної документації надає обласний фонд. Як зазначила Олена Вікторівна, для цього варто не зволікати і якнайшвидше звернутись до управління регіонального розвитку.

                                                              

Проекти щодо фінансування з обласного та державного фондів регіонального розвитку подаватимуться на початку 2017 року.

Михайлинський сільський голова Микола Поліщук вніс пропозицію по залученню коштів із вище згаданих фондів для утилізації безхазяйних відходів та отрутохімікатів. Нагадаємо, що згідно інвентаризації, яка проводилась паралельно з перезатаренням у 2014-2015 роках в районі є 80 т перезатарених отрутохімікатів на території 9 сільських рад, на утилізацію яких потрібно близько 4 млн. грн.

Голова районної ради Віктор Слободянюк закликав сільських та селищних голів брати активну участь в обласних та районних конкурсах, міжнародних грантах, адже це є чудовою можливістю по залученню додаткових коштів для розвитку територіальних громад.

Як повідомила О. Дейнека, в рамках проектів навіть можна створювати комунальні підприємства.

Директор Територіального центру соціального обслуговування Козятинського району Василь Матвійчук інформував по питанню створення на базі Самгородоцької та Махнівської АЗПСМ медико-соціальних відділень для постійного або тимчасового проживання, які будуть розраховані не менше, ніж 15 ліжкомісць у кожному. На даний час виготовляється документація, необхідна для отримання ліцензії.

                                                                     

Було розглянуто питання співфінансування місцевими бюджетами пільгового перевезення громадян. Як зазначив заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, згідно прийнятої програми соціального захисту населення, перевезення пільгових категорій на території Козятинського району фінансується з розрахунку 50 відсотків з районного бюджету, а 50 відсотків з бюджетів сільських рад. Загальна сума складає 118 тис. грн. На сьогодні на рахунки управління соціального захисту надійшло: з районного бюджету – 39 тис. грн., від сільських рад – 26 тис. 727 грн. На даний час11 сільських рад ще не заключили договори.

Голова районної ради закликав очільників територіальних громад діяти у даному питанні спільно та виконувати взяті на себе зобов’язання, аби не підводити один одного та забезпечити пільгове перевезення жителів району.

Розглядались питання харчування в школах, ремонту доріг, святкування Дня місцевого самоврядування.

Підсумки наради підвів голова районної ради Віктор Слободянюк.

                                                                  

                                                             

                                                             

                                                             

                                                             

                                                             

                                                             

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація