Відбулись районні урочистості до Дня фізичної культури та спорту

8 вересня відбулись районні урочистості з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту. На свято були запрошені кращі спортсмени району, переможці та призери обласних та всеукраїнських змагань з різних видів спорту, а також їхні наставники тренери РДЮСШ «Колос», інструктори по спорту, ветерани спорту, вчителі фізичної культури.

Вітали спортсменів та любителів здорового способу життя керуючий справами районної ради Анатолій Колісний, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, завідувач сектору молоді та спорту РДА Валерій Швець, заступник директора позашкільного навчально-виховного центру Сергій Стратійчук, директора РДЮСШ «Колос» Сергій Перенчук.

Звертаючись до присутніх, Анатолій Колісний зазначив, що за всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров´я, він загартовує характер і волю. Побажав спортсменам високих здобутків, перемог у змаганнях на славу нашого району, міцного здоров'я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів.

Після привітань було підведено підсумки спортивних досягнень спортсменів району та нагороджено грамотами і подяками усіх, хто причетний до спортивних справ і здобутків Козятинщини. 

До привітань приєдналися кращі солісти Козятинщини Антоніна Якобчук, Володимир Іжицький, Віталій Котовський та Олександр Бонюк, які подарували присутнім гарний настрій своїм виконанням українських пісень та викликали бурхливі оплески вдячних глядачів.

                                                 

                                                 

                                                 

                                                 

                                                 

                                                 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація