Оголошено ІІІ районний конкурс проектів розвитку територіальних громад

Сьогодні під керівництвом заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка відповідно до рішення 4 сесії районної ради 7 скликання «Про районний конкурс проектів розвитку територіальних громад» відбулося засідання Конкурсної ради, під час якого було прийнято рішення про оголошення ІІІ районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Козятинського району.

Конкурс має на меті  сприяння територіальним громадам Козятинськогорайону у вирішенні місцевих проблем соціально-економічного та екологічного характеру, створенні умов для сталого розвитку територіальних громад.

Конкурсною радою затверджено вимоги,із внесеними змінами, до заявок, які можуть брати участь у конкурсі, а також визначено основні пріоритети та максимальний розмір гранту:

1-а категорія.Проекти органів місцевого самоврядування сіл, селищ, району.

Максимальний розмір гранту – до 150 000 грн.

2-а категорія.Проекти органів місцевого самоврядування, що розроблені та подані спільно двома та більше територіальними громадами.

Максимальний розмір гранту – до 200 000 грн.

Обсяг фінансування заходів проекту з фонду Конкурсу не перевищуватиме  75% загального бюджету. Фонд конкурсу складає 1 млн. 100 тис грн.

Обов’язковою умовою є співфінансування проектів з місцевого бюджету та організаціями-партнерами.

Основними напрямами, за якими розробляються проекти, є:

- покращення системи житлово-комунального господарства та модернізація існуючої інженерної інфраструктури і комунікацій (окрім проектів, спрямованих на роботи, фінансування яких передбачено окремими програмами);

- розробка та реалізація проектів енерго- та ресурсозбереження;

- Запобігання виникненню природних та техногенних катастроф, підвищення безпеки життя мешканців громади, вирішення екологічних проблем;

- вдосконалення об’єктів системи охорони здоров'я, освіти, культури та соціального забезпечення;

- Розвиток туристичної діяльності, фізичної культури та спорту.

Підготовлені заявки подаються до 16 години 14 квітня 201року до Конкурсної ради з проведення ІІІ районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад за адресою: 22100, м. Козятин вул. Героїв Майдану, 20 (районна рада).

 

ВИМОГИ до заявок, поданих на конкурс проектів розвитку територіальних громад

 

                                                          

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація