Відбулось засідання робочої групи з питань проведення опалювального сезону 2017-2018 років

Для України біоенергетика є одним із стратегічних напрямків розвитку сектору відновлюваних джерел енергії, враховуючи високу залежність країни від імпортних енергоносіїв, у першу чергу, природного газу, і великий потенціал біомаси, доступної для виробництва енергії. Безпосередньо Козятинщина має значний потенціал для виробництва паливних брикет із відходів сільгоспвиробництва (практично всі сільгосппідприємства району мають таку сировину) та відходів лісового господарства (підприємства: ДП “Хмільницьке лісове господарство”, КП „Козятинський райагроліс” та ін). За самими скромними підрахунками щороку сільгоспвиробниками і підприємствами лісового господарства може реалізовуватись близько 100'000тон сировини для виробництва згаданого палива.

22 березня 2017 року голова районної ради Віктор Слободянюк та заступник голови райради Анатолій Задорожнюка взяли участь у засіданні робочої групи, яке відбулось в райдержадміністрації під керівництвом Олега Оркуши, з питань проведення опалювального сезону 2017-2018 років та можливості використання місцевого відновлювального палива, що виготовляється на території Козятинського району.

Було обговорено перспективи використання місцевого біопалива, в тому числі і того, яке виробляється СТОВ "Світанок", с.Непедівка для опалення бюджетних закладів, можливості оснащення ТОВ"Інвесттепло-Вінниця" деяких бюджетних закладів опалювальними модулями із твердопаливними котлами та ін. Також обговорювались питання щодо можливості виробництва СТОВ "Світанок", паливних брикетів із різних видів сировини для його більш широкого використання в різних типах твердопаливних котлів.

                                                        

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація