Відбулося засідання Конкурсної ради ІІ районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

Сьогодні під керівництвом заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка відповідно до рішення 4 сесії районної ради 7 скликання «Про районний конкурс проектів розвитку територіальних громад» відбулося засідання Конкурсної ради, під час якого було прийнято рішення про оголошення ІІ районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Козятинського району.

Конкурсною радою затверджено вимоги, які деталізують та регламентують проведення районного конкурсу у 2016 році, пріоритети його реалізації та максимальний розмір гранту:

- для проектів органів місцевого самоврядування сіл, селищ району – 100 000 грн.;

- для проектів органів місцевого самоврядування, що розроблені та подані спільно двома та більше територіальними громадами – 150 000 грн.

Обсяг фінансування заходів проекту з фонду Конкурсу не повинен перевищувати 75% загального бюджету. З фонду, що складає 1 млн. грн. фінансуватимуться проекти, які беруть участь у районному та обласному конкурсах проектів розвитку територіальних громад.

На засіданні було обговорено проблему низької активності сільських рад щодо участі у подібних конкурсах. Члени Конкурсної ради дійшли згоди, що райдержадміністрація має спонукати територіальні громади відповідально поставитися до участі у конкурсі, адже це альтернативний шлях фінансування для вирішення нагальних проблем, які є в територіальних громадах.

                                                          

Підготовлені заявки подаються з 21 квітня 2016 року до 16 години 19 травня 2016 року до Конкурсної ради з проведення ІІ районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад за адресою: 22100, м. Козятин вул. Героїв Майдану, 20 (районна рада).

Вимоги до заявок, поданих на конкурс, розміщені на сайті районної ради (krr.org.ua) в розділі «Конкурс проектів розвитку територіальних громад Козятинського району».

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація