Відбувся II-й фестиваль виконавців української патріотичної пісні «Героїчне сьогодення»

Українська пісня завжди допомагала зберегти ту ниточку, яка з’єднувала нас з нашим корінням, з нашою культурою та історією. Адже пісня – це серце народу, його душа та крила.

5 травня в рамках проведення на Козятинщині урочистостей з нагоди відзначення в Україні Дня пам’яті та примирення і річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбувся заключний етап II-го фестивалю виконавців української патріотичної пісні «Героїчне сьогодення».

Привітали учасників керуючий справами апарату Козятинської районної ради Анатолій Колісний та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров.

Перед початком конкурсу присутні вшанували хвилиною мовчання усіх, хто  віддав своє життя заради миру та незалежності нашої держави.

Фестиваль проводиться з метою відродження та популяризації української патріотичної пісні, виявлення талановитої молоді, а також сприяння творчому розвитку виконавців.

Демонстрували свої пісенні таланти 17 учасників.

Майстерність виконавців оцінювало журі у складі  співголів – Анатолія Колісного та Сергія Прохорова та членів журі – начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Володимира Воронова,  директора районного Будинку культури Тетяни Мар’янчик, голови профспілкового комітету працівників культури району Тетяни Ліпчинської, керівника народного аматорського вокального ансамблю «Розмай» Махнівської дитячої музичної школи Ніни Коліжук.

Грамотою за зайняте 3 місце у районному фестивалю виконавців української патріотичної пісні «Героїчне сьогодення», присвяченому Дню пам’яті та примирення і річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, було нагороджено Софію Казмірчук (Безіменський будинок культури) та  Валерію Черевань (Пляхівський будинок культури), 2 місце між собою поділили Крістіна Куцак (Бродецький будинок культури) та Марія Лобода (Самгородоцька дитяча музична школа), а переможницею стала Мирослава Зіневич. Титул «Міс глядацьких симпатій» отримала Валерія Черевань.

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація