Виділено матеріальну допомогу жителям району, які потребують дороговартісного лікування

На сьогоднішній день серед населення, на жаль, все частіше зустрічаються захворювання, що потребують високоспеціалізованої медичної допомоги, використання унікальних медичних технологій, винятково складних методів діагностики, специфічного високозатратного лікування. Здебільшого таке дороговартісне лікування не під силу мешканцям району.

На засіданні 12 сесії районної ради було прийнято цільову програму підтримки населення Козятинського району „Надія” на 2017-2020 роки, яка передбачає допомогу у вирішенні  невідкладних  питань  медичного   обслуговування  громадян,  які  перебувають  у  складних  життєвих  обставинах та потребують дороговартісного лікування.

13 квітня відбулось засідання  постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, роботи з ветеранами, військовослужбовцями, участь в якому взяв заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк.

На розгляд комісії було винесено 10 заяв, за якими прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги на загальну суму 108 тис. грн.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація