Відкрито дошкільне відділення Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст. - «Школка»

20 грудня в с. Миколаївка відбулось урочисте відриття дошкільного відділення Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» ім. В. Земляка – «Школка». Схвильовані батьки, почесні гості і величезна кількість подарунків - все говорило про те, наскільки значимо відкриття  дитячого садка для жителів села.

У 2014 році, після передачі приміщення із балансу Миколаївської сільської ради на баланс районного відділу освіти, розпочалась кропітка робота по оформленню проектно-кошторисної документації. Будівельні роботи тривали з кінця 2015 року. За цей час заклад зазнав значних змін: підвено воду, облаштовано внутрішнє та зовнішнє освітлення, здійснено ремонт кімнат, облаштовано внутрішні вбиральні, закуплено нові меблі, впорядковано територію навколо закладу. Для ремонтних робіт використано: бюджетних коштів - 1 млн. 800 тис. грн., інвестиції – 2 млн. грн., кошти СВК – 28 тис. грн., сільської ради – 30 тис. грн., фермери і приватні підприємці – 30 тис. грн.

            

              

              

                      

                                  

А привітати громаду Миколаївки із відкриттям дошкільного відділення зібралися всі причетні до цієї справи – чисельна сільська громада, представники районної влади та гості з області:  голова районної ради Віктор Слободянюк, голова райдержадміністрації Олег Оркуша, начальник відділу освіти райдержадміністрації Аліна Діденко, дружина народного депутата Петра Юрчишина – Любов Ярославівна, начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Олена Дорош, заступник начальника департаменту національностей та релігій облдержадміністрації Алла Ратинська, радник посольства Чеської республіки в Україні Давід Машек, сільський голова Володимир Киричишин, приватні підприємеці та представники господарств, що надали спонсорську допомогу, виконавці робіт.

                                                           

Завітав на подію і Святий Миколай, який вручив діткам солодкі подарунки, а директору Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» ім. В. Земляка  - Ларисі Лановик – символічні ключі від дверей «Школки» та від щасливого майбутнього для його вихованців.

                   

Далі відбулась урочиста церемонія перерізання стрічки, що ознаменувало відкриття відремонтованого дошкільного відділення, розрахованого на 40 діток, після чого батьки і діти з радістю і хвилюванням переступили поріг.

                                                         

Голова районної ради Віктор Слободянюк привітав усіх присутніх із такою чудовою та довгоочікуваною подією – відкриттям «Школки» та висловив сподівання, що перебування малечі у цьому садочку буде веселим і безхмарним, бо ж стільки людей об'єднали свої сили і старання, щоб вони росли і виховувались у гідних умовах. А також відзначив, що саме завдяки працелюбності, наполегливості, організаторським здібностям директора Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» Лариси Ярославівни Лановик вдалось відкрити дошкільне відділення.

                                                        

За багаторічну, сумлінну, творчу працю, досягнуті успіхи у навчанні і вихованні підростаючого покоління, вагомий внесок у зміцнення матеріально-технічної бази Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа – дитячий садок» ім. В. Земляка Ларису Лановик нагороджено відзнакою відзнакою Козятинської районної ради – нагрудним знаком «За заслуги перед Козятинщиною». 

                                                        

                                                       

Щирими теплими словами привітала місцеву громаду із визначною подією дружина народного депутата Петра Юрчишина – Любов Ярославівна, вручила Подяки Верховної Ради України за значний особистий внесок у відновлення дошкільного закладу та створення належних умов для навчання і виховання дітей директору навчального закладу Ларисі Лановик та працівникам закладу.

Слова вдячності цього звучали на адресу усіх, хто долучився до справи відкриття «Школки» - районній владі, інвесторам, благодійникам, сільській раді, розробникам проектно-кошторисної документації, виконавцям будівельних робіт.

Численні гості не приїхали з пустими руками і з нагоди відкриття подарували закладу плазмовий телевізор, іграшки, солодощі.

                                                     

Піснями, віршами та танцями дякували дітки усім, хто доклав зусиль для того, щоб садочок зміг відчинити свої двері.

                                                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація