Відкриття пам’ятника та меморіальної дошки загиблому Герою Леоніду Леонтюку

13 липня, в с. Махнівка відзначили річницю пам’яті загиблого бійця в антитерористичній операції Леоніда Леонтюка. З цієї нагоди на території рідної школи повісили меморіальну дошку та встановили пам’ятник на могилі загиблого Героя на сільському цвинтарі.

 

 

 

 

У заході відкриття меморіалів взяли участь діти та дружина загиблого Героя, керівництво Козятинського району, депутати, вчителі та односельчани.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            Зі словами скорботи виступили голова районної ради Віктор Слободянюк, голова райдержадміністрації Олег Оркуша, голова Махнівської сільської ради Павло Кузьмінський,  дружина Народного Депутата Любов Юрчишина, мати ще одного загиблого нашого земляка Шайдули Камзінова. Не можна було стримати сліз від журливих пісень ансамблю під керівництвом Антоніни Петрушкевич та Олександра Бонюка.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Меморіальну дошку на місцевій школі відкрили діти Леоніда Леонтюка - Роман та Олена, які зі сльозами на очах зняли прапор з дошки. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після відкриття меморіальної дошки  махнівчани та гості урочистою ходою пройшли на сільський  цвинтар, де відбулось відкриття пам’ятника загиблому Герою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Священики на чолі із благочинним Козятинського району протоієреєм Анатолієм Волохатим освятили меморіальну дошку та пам’ятник загиблому Герою та завершили заупокійне богослужіння. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вічна Слава і Пам’ять нашому земляку – Леоніду Леонтюку.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація