Вихованці Самгородоцької дитячої музичної школи завоювали призові місця на фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Перлина Полісся 2017»

       12 листопада в м.Житомир відбувся VI Всеукраїнський благодійний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Перлина Полісся 2017», в якому взяли участь учні Самгородоцької дитячої музичної школи. Талановиті діти вже вкотре довели свою виконавську майстерність та привезли призові місця у таких номінаціях: інструментальний жанр (гітара, баян), автор пісень, образотворче мистецтво та естрадний вокал.
        Гран-прі у номінації автор пісень та інструментальний жанр (гітара) за виконання власного музичного твору «Місто» отримав Олексій Пугач. Він із Олексієм Щетініним у дуеті «Restart» вибороли 1 місце у номінації інструментальний жанр (гітара). 1 місце дісталося також дуету баяністів братам Володимиру та Юрію Кузик. 
       В різних вікових категоріях у номінації естрадний вокал змагалися Лілія Ланц, Каріна Петлінська, Маша Лобода, Аня Кочубейник, які перемогли та мають 1 місце. Почесне 2 місце отримали Роман Гуменюк, Ліза Тимченко та Марго Дунаєвська.
       Юні художники також показали свою вправність і майстерність та в результаті мають перемоги в номінації образотворче мистецтво. Це Віталій Волос – гран-прі, Женя Гижа – 1 місце та Крістіна Криворучко – 2 місце.
Вітаємо з прекрасними результатами! Нових звершень та перемог!

                                                                       

                                                                   

                                                                   

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація