З професійним святом вітали працівників газового господарства району

11 вересня в Україні відзначатиметься День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Тож напередодні свята, щоб привітати тудовий колектив  Козятинської дільниці Хмільницького УЕГГ, на святкові збори завітали заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, заступник голови РДА Ігор Булавський та секретар міської ради Костянтин Марченко.

У своєму вітальному слові Анатолій Задорожнюк зазначив, що забезпечення енергетичної безпеки і зміцнення енергетичної незалежності нашої держави – це одне з найбільш складних та почесних завдань, бо від стабільного функціонування нафтогазової галузі в значній мірі залежать темпи подальшої розбудови економіки нашої держави в цілому. Посадовець висловив вдячність працівникам за самовіддану працю, чесне виконання своїх обов’язків та професіоналізм,  побажав міцного здоров’я, добра, щастя, родинного благополуччя та впевненості в реалізації всіх задумів і планів в ім’я подальшого розвитку газової галузі.

 За дорученням голови районної ради Анатолій Васильович вручив грамоту та грошову нагороду за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості слюсарю з експлуатації та ремонту газового устаткування Козятинської дільниці Хмільницького УЕГГ – Нестеренку Анатолію Сергійовичу.

Працівників також було нагороджено грамотами райдержадміністрації, міської ради, керівництва служби.

                      

                                    

                                                             

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація