Засідання постійних комісій районної ради

   21 грудня за участі голови районної ради Віктора Слободянюка відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, на якому розглядались питання порядку денного та проекти рішень 3 позачергової сесії районної ради 7 скликання.
   На початку засідання було заслухано звіт завідуючої КП «Козятинська районна аптека районної ради» про фінансово-господарську діяльність. Враховуючи незадовільні результати діяльності аптеки (2 р. КП збиткове, найвищі ціни на ліки серед аптек міста та району) комісією рекомендовано  винести питання звіту  завідуючої КП на сесію ради.
   Члени комісії розглянули питання районного бюджету на 2016 рік, який буде технічним у зв’язку з тим, що до цього часу ще не затверджено державний бюджет. А згідно діючого Бюджетного кодексу, незалежно від наявності чи відсутності державного, всі місцеві бюджети повинні бути прийняті до 25 грудня. Через технічний варіант цього документу, у разі виникнення розбіжностей у наданні дотацій і субвенцій з державного бюджету, районний має бути переглянутий на протязі двох тижнів.

                                                     

   Розглянуті основні прогнозні показники соціально-економічного розвитку району та видатки бюджету на 2016 рік, на засіданні були присутні розпорядники коштів.
   Гостро стояло питання харчування та підвозу учнів загальноосвітніх шкіл району, так як за Бюджетним кодексом видатки на це мають передбачити сільські та селищні ради.
   Вирішено внести зміни до «Комплексної програми підтримки учасників  антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців Козятинського району на 2015 – 2016 роки» в частині виділення коштів на оплату транспортних послуг, щоб ці проблеми не лягали на сім’ї учасників АТО та зміни до програми «Енергозбереження та скорочення споживання природного газу в закладах бюджетної сфери Козятинського району на 2016 рік». Також було погоджено та прийнято програму підтримки  сім’ї, дітей та молоді, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків на період до 2020 року. Депутати погодили формування депутатського фонду районної ради на 2016 рік для надання матеріальної допомоги та затвердили штатний розпис комунальної установи «Козятинський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської районної ради».
   Вкінці засідання депутати обговорили проект роботи районної ради на 2016 рік.

   22 грудня в районній раді відбулось спільне засідання постійних комісій з питань АПК та земельних відносин; освіти та культури; охорони здоров’я та з питань депутатської етики законності та правопорядку. Члени комісій розглянули та погодили порядок денний, що був доповнений напередодні бюджетною комісію, а також проекти рішень по питаннях, які виносяться на розгляд 3 позачергової сесії. Були присутні розпорядники коштів, які доповідали та інформували стосовно програм та внесення змін до них. Особлива увага була приділена питанню районного бюджету на 2016 рік, з якого інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Вельгус
   Депутатами запропоновано розглянуті питання винести на розгляд президії та сесії районної ради.

                                                       

                                                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація