Засідання робочої групи по благоустрою та поліпшенню санітарного стану населених пунктів Козятинського району у 2016 році

18 травня на своєму засіданні робоча група з проведення благоустрою та поліпшення санітарного стану населених пунктів району підбила результати двомісячної толоки та визначила кращих.

Наприкінці квітня робоча група була поділена на 4 групи, кожна з яких здійснила об’їзд закріплених територій, аби промоніторити комплекс виконаних робіт. Перевірка проводилась за 13-ма показниками, по кожному з яких виставлялася оцінка за 5-бальною шкалою. На підсумковому зібранні керівники груп ділилися думками щодо побаченого, підкріплене фотозвітом. Найбільший порядок, зауважено, традиційно біля освітніх, клубних закладів та медичних установ, де благоустрій проводиться систематично.

Практично усі сільські, селищні ради відповідально підійшли до проведення генерального прибирання закріплених територій. Найкращими з питань проведення благоустрою визнано 7 територіальних громад: Глуховецьку, Журбинецьку, Махаринецьку, Збаразьку, Вернигородоцьку, Михайлинську та Махнівську.

Голова районної ради Віктор Слободянюк зауважив, що при об’їзді недостатньо уваги зверталося на під’їзди до населених пунктів. Порядок має бути і біля приватних садиб, чим мають перейматися їх власники. Роз’яснювальну роботу мають проводити депутати сільських рад, ефективніше повинні працювати адмінкомісії.

Проблемними залишаються придорожні лісосмуги, які подекуди проросли в орні землі.

Особливо в бік Самгородка, районна та Калинівська дорожні служби через нефінансування цих робіт їх не проводять. Голова районної ради налаштований на зустріч із керівництвом обласної дорожної служби, оскільки, переконаний, дорожники, а не держслужбовці, сільські ради мають наводити лад у своїх лісосмугах. Також вкотре зосередив увагу енергетиків на прибиранні захаращених після розчищення ліній електропередач територій. По даній проблемі пояснення дав Козак В.В. (гол.інженер СО «Козятинські електромережі»).

Остаточно з переможцями двомісячника із числа семи кращих громад члени робочої групи доручили визначитися керівникам груп, а голові районної ради – розробити та винести на затвердження чергової сесії Положення про преміювання переможців:за 1 місце20 тис.грн.,  2 місце- 15 тис.грн., 3 місце- 10 тис.грн.  Пропонувалося запровадити спеціальну відзнаку для спонсорів – агроформувань, підприємств, які не пошкодували коштів, аби населені пункти стали чистішими.

Наостанок було зауважено, що прибирання має стати системним процесом, люди мають усвідомити, що крім них на їх територіях ніхто порядку не наведе.

                                         

                                         

                                         

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація